MY ENGLISH WORLD 

My English World це професійна онлайн школа англійської мови, яка пропонує якісні та інтерактивні онлайн курси англійської мови для дорослих, початківців, школярів, IT-фахівців, держслужбовців та підприємців, розроблені для задоволення потреб студентів усіх вікових груп та рівнів знань. 

На нашому сайті ви можете знайти БІЛЬШЕ 50 відеовідгуків наших студентів, у тому числі англійською, які задоволені не тільки результатом, але й самим процесом навчання у нашій школі та нашими кваліфікованими викладачами з досвідом роботи за фахом понад 5 років. 

Ми маємо наступні переваги серед інших шкіл англійської мови:

 • Кваліфіковані викладачі-лінгвісти з досвідом роботи понад 5 років
 • Міжнародно визнана сертифікація викладачів CELTA, TESOL, TEFL

 • Відповідність курсів міжнародним стандартам CEFR 

 • Ефективні навчальні методики перевірені часом

 • Актуальні навчальні програми від Cambridge, Oxford, National Geographic

 • Гарантія результату

програми навчання
Семестр Графік Ціна (місяць) Ціна (семестр)
Загальна англійська 5 міс. 2 зан./ тиждень 2400 грн 12000 грн
Iндивідуальне навчання 1 міс. 2 зан./ тиждень 4200 грн 4200 грн
Корпоративне навчання 1 міс. 2 зан./ тиждень 8000 грн 8000 грн
Рейтинг школи
Запити в Google 170 балів 51 місце
Відгуки 13 балів 35 місце
Instagram 3161 балів 127 місце
Facebook 285 балів 191 місце
Адреси

Консультація за телефонами,

докладний опис

My English World пропонує різноманітні курси англійської мови, які адаптовані до різних рівнів навчання та потреб учнів: від курсів для новачків, курсів для професійного використання, до програм для подорожей, переїзду за кордон, освіти дітей, підготовки до іспитів чи співбесід тощо.

В нашій онлайн школі англійської мови ми прагнемо не лише навчити англійської, але й надихнути студентів на продовження освіти та самовдосконалення. Наші онлайн курси англійської розроблені таким чином, щоб кожен студент міг ефективно вивчати мову, незалежно від свого рівня знань, зручно від дому чи будь-якого іншого місця. Ми віримо, що наш гнучкий та студентоорієнтований підхід до навчання дозволить вам досягти своїх мовних цілей.

Водночас, як професійна онлайн школа англійської, ми НЕ практикуємо наступне: 

 • Без домашніх завдань: Наші курси англійської включають домашні завдання, але це не означає, що ви будете їми перевантажені. Потреба у самостійній роботі та зацікавленості в навчанні залишається ключовою.

 • Суперефективні інноваційні методики: Ми уникаємо використання унікальних, ексклюзивних методик викладання, які обіцяють надзвичайно швидкі результати. Замість цього, ми зосереджуємось на якісному вивченні мови по перевірених часом підходах та методиках викладання іноземних мов. 

 • Використання “нейтів спікерів”: Наша онлайн школа не залучає викладачів-носіїв мови, які не мають відповідної освіти та досвіду викладання англійської. Однак, носії мови можуть брати участь у розмовних клубах для студентів школи, щоб забезпечити знайомство з автентичною мовою та познайомити з різноманітними акцентами.

 • Довільний стиль проведення занять: Наші онлайн заняття не перетворюються на розважальні заходи та балаган. Ми зосереджені на наданні освіти та знань у груповому форматі за найвищими світовими практиками.

 • Нереальні очікування: У нас працюють професіонали, які об'єктивно оцінюють ваші можливості, не роблячи необґрунтованих обіцянок. Регулярне відвідування занять та увага до порад викладача - запорука вашого успіху.

 • Нудний підхід до навчання: Наша програма не зосереджена на механічному запам'ятовуванні чи проходженні посібника. Ми приділяємо близько 80% часу розмовній практиці, ґрунтуючись на лексичних і граматичних основах.

ФОТО

17 Відгуки

Залишилося символів: ({{500 - comment.length}})

Як швидко вивчити англійську, навчаючись самостійно або на курсах

Розглядаємо способи, як швидко вивчити англійську: що сповільнює та прискорює цей процес.

Самостійне вивчення англійської на EdTech платформі Booyya

Ми розповімо вам про справжню знахідку – онлайн-маркет курсів англійської за вашими інтересами Booyya.

Курси іноземних мов і критерії їх вибору

Яких послуг вам варто очікувати від курсів іноземних мов і як їх легко обрати?

Англійська для подорожей – лексика та поради з вивчення

Важливо зосередитися на меті, розробити план регулярних занять і визначити пріоритетні теми