Курси іноземних мов: обираємо правильно

Було б непогано, якби технології були розвинені настільки, щоб кожна людина могла встановити мозковий чіп, який у режимі реального часу перекладає мову співрозмовників. Але поки таке можна побачити тільки в науково-фантастичних фільмах, а в реальності доводиться вчитися – не тільки в школі, але і в дорослому віці на курсах.

Зміст

1. Курси іноземних мов – причини, через які вам слід вивчати англійську

2. Фактори, які ви повинні враховувати на курсах іноземних мов при виборі мови для вивчення

3. Курси іноземних мов – які мови, крім англійської, затребувані в сучасному світі

Сьогодні курси іноземних мов стали насправді різноманітними, а навчання веселим і цікавим. Вивчення англійської на курсах іноземних мов – найбільш популярний і зрозумілий варіант. Але не варто обмежуватися тільки ним. У цій статті ми обговоримо, які ще мови можна вивчити і як обрати курс.

Курси іноземних мов – причини, через які вам слід вивчати англійську

Якщо ви знаєте кілька мов – для вас відкрито масу перспектив у плані кар'єри. Крім того, вміючи спілкуватися з людьми з різних країн, ви завжди будете почуватися спокійно і впевнено. Більшість людей усвідомлює переваги вивчення мов:

  • розширення світогляду;
  • більше шансів вступити до вищого навчального закладу;
  • широкі можливості працевлаштування.

Це лише деякі з причин, через які варто вивчати іноземну мову. Однак важливо, щоб отримані знання і навички ви могли б використовувати протягом усього життя. Тому на мовних курсах іноземної краще вивчати англійську. Це мова науки, авіації, комп'ютерів, дипломатії і туризму. Знання англійської збільшує ваші шанси отримати хорошу роботу в міжнародній компанії у вашій країні або знайти роботу за кордоном. Це також мова міжнародного спілкування, засобів масової інформації та інтернету. Ви маєте право обрати будь-яку іноземну мову для вивчення, але давайте розглянемо основні причини, чому вивчення англійської таке важливе.

1. Це найпоширеніша мова у світі. Англійська є офіційною в 53 країнах, нею говорять близько 400 мільйонів людей по всьому світу. Вивчення англійської на курсах іноземних мов значно збільшує ваші шанси легко спілкуватися з людьми з безлічі різних країн.

2. Нею говорять у світі бізнесу. Ділова англійська – це спеціальна лексика, яку повинен знати і вміти використовувати будь-який бізнесмен. Вам просто необхідно мати хоча б початковий рівень англійської, якщо ви хочете стати частиною міжнародного ділового світу.

Курси іноземних мов: обираємо правильно

Вивчення англійської на курсах іноземних мов може змінити ваше життя

3. Це мова розваг. Найкращі фільми, книги і музика випускаються англійською. Так, вивчаючи англійську, ви отримуєте доступ до великої кількості розваг. Якщо ви говорите англійською, вам більше не потрібні перекладачі й субтитри. Перегляд фільмів і шоу англійською – також хороший і захопливий спосіб вивчити мову!

4. Це мова інтернету. Більше 80% інформації в інтернеті англійською! Якщо ви знаєте цю мову, то маєте доступ до понад половини контенту в мережі.

Хоч вивчення англійської та інших іноземних мов може бути важким завданням і забирати багато часу, витрачені на навчання час, сили і гроші скоро окупляться.

Фактори, які ви повинні враховувати на курсах іноземних мов при виборі мови для вивчення

Рішення про те, яку іноземну мову вивчати, є важливим. Є кілька факторів, які ви повинні враховувати при виборі. Розглянемо їх детальніше.

1. Варіанти навчання. Сьогодні є маса можливостей обрати відповідний стиль навчання, вам все ж необхідно враховувати свої переваги щодо методів. Визначтеся, ви будете краще вчитися в класі або дистанційно. Якщо ви вчитеся самостійно, то чи є у вас близькі або друзі, які говорять іноземною мовою, щоб ви могли практикувати свої навички? Які варіанти курсів іноземних мов доступні вам?

Курси іноземних мов: обираємо правильно - 2

Обирайте іноземну мову для вивчення, яка буде вам подобатися, а не тільки з точки зору користі

2. Особисті уподобання. Лінгвістичні переваги так само індивідуальні, як і смаки в одязі, мистецтві чи музиці. Деяким більше подобається ліричне звучання французької, тоді як інші віддають перевагу більш різким, але багатим звукам німецької. Один зі способів визначити свої лінгвістичні переваги – послухати, як розмовляють різними мовами. Також подумайте, культура і менталітет якої країни вам найбільш цікаві. Це просте запитання може допомогти вам обрати курси іноземної мови.

3. Цілі на майбутнє. Іноді ми настільки зосереджені на простоті навчання або вартості навчальної програми, що не беремо до уваги один із найважливіших аспектів вибору іноземної мови: її вплив на майбутню кар'єру або життєві цілі. Хоча вивчення будь-якої іноземної мови принесе вам користь, деякі мови цінніші для конкретних цілей. Обираючи курси іноземних мов, орієнтуйтеся на те, для чого ви будете використовувати ваші знання і навички.

Курси іноземних мов – які мови, крім англійської, затребувані в сучасному світі

Завдяки розвитку технологій і засобів комунікації вивчення іноземних мов на курсах не тільки популярне, це також одна з найбільш конкурентних ніш на ринку. Які іноземні мови можна вивчити на курсах в Україні? 

1. Іспанська

Це найпопулярніша іноземна мова серед американців. Понад 35 мільйонів мешканців Сполучених Штатів говорять іспанською. Іспанська – друга за поширеністю у світі мова, і зараз спостерігається стрімке зростання попиту на співробітників, які розмовляють іспанською.

2. Німецька

Мрієте про високооплачувану роботу? Найімовірніше, ви отримаєте те, що хочете, в німецькій компанії. Жителі різних країн світу шукають можливості працевлаштування в Німеччині. Німецька входить до тієї ж мовної сім'ї, що й англійська, що спрощує її вивчення. Однак у неї складніша граматика. Також німецька вимагає чіткої вимови. Записуючись на курси для вивчення іноземної мови, обирайте розмовну програму. 

3. Арабська

В арабських країнах відкриваються найрізноманітніші кар'єрні можливості. А попит на іноземців, що говорять арабською, перевищує пропозицію. Це означає, що у вас не буде великої конкуренції при отриманні роботи. 

4. Італійська

Четверта за популярністю мова, яка є однією з найпростіших для вивчення і спілкування. Хоча вона менш затребувана, ніж іспанська, знання італійської, як правило, дає вам бонуси, якщо ви хочете подорожувати, працювати або жити в Італії.

Курси іноземних мов: обираємо правильно - 3

Знання другої і третьої мови відкриває перед вами величезні можливості

5. Китайська

Зараз у світі пошук співробітників, які розмовляють китайською, збільшився на понад 35% в порівнянні з попередніми роками. І це не дивно. Китай – країна з провідною економікою. Мову не так-то просто вивчити, але навіть якщо ви трохи говорите, це обов'язково знадобиться в роботі.

6. Французька

З усіх перерахованих вище мов французька, ймовірно, дає менше переваг для вашої професійної кар'єри. Але це не має зупиняти вас. Понад 200 мільйонів людей по всьому світу говорять французькою. Вона популярна серед громадян Канади (Квебек), Швейцарії, Бельгії та країн Африки. Поряд з англійською, французька є офіційною мовою Організації Об'єднаних Націй і НАТО. До того ж вона визнана однією з найкрасивіших і наймелодійніших у світі.

7. Латинь

Хоч латинь і вважається мертвою мовою, саме вона свого часу дуже вплинула на розвиток інших. П'ять «живих мов» (відомих як романські) походять з латині: французька, іспанська, італійська, португальська та румунська.

Тільки ви можете зрозуміти і вирішити, яку іноземну мову вивчати на курсах. Зрештою, це буде неймовірно корисний досвід. Ефективність навчання залежить від вашої мотивації і сили волі. Змусити себе наполегливо займатися і щодня приділяти час вправам буває дуже важко. Поставте собі мету, розробіть свій план навчання і не зупиняйтеся, навіть якщо буде непросто.

Анна Огородник

Курси англійської мови для дітей влітку 2022

Наразі українські приватні школи активно готуються до літа, незважаючи на те, що  інші бізнеси, потерпають від війни. Набір на навчання стартував у травні, і нова хвиля почнеться з 1 червня.

Найкращі способи швидко вивчити англійську: відгуки студентів і викладачів

Дієві поради, що допомагають швидко вивчити базову англійську дорослим і дітям

Як краще вчити англійську мову: онлайн або офлайн

Чи може вивчення англійської мови онлайн конкурувати з офлайн-форматом?

Вартість онлайн - курсів англійської мови

Як обрати курс вивчення англійської мови, щоб отримати хороші знання за доступною ціною?