Обираємо курси англійської мови: які бувають і скільки коштують

До вибору курсів англійської мови потрібно підходити серйозно і не поспішати. Тільки в Києві працюють сотні різних мовних шкіл. Ви можете вибрати як за місцем, так і за напрямом або ціною. Для початку визначтеся, що ви шукайте, на яку суму розраховуєте і як буде зручніше займатися – в класі або онлайн. Далі оцініть пропозицію на ринку і виберіть відповідні курси англійської. Не забудьте почитати відгуки і подивитися рейтинги, щоб не помилитися. 

Обираємо курси англійської мови: які бувають і скільки коштують

Обираємо кращу мовну школу: кілька простих порад 

Як обрати курси англійської? 

Зробивши неправильний вибір, ви можете втратити гроші, час, мотивацію і віру в себе. Щоб не помилитися, визначте цілі, встановіть термін навчання і бажаний ціновий діапазон. Проаналізуйте пропозиції на ринку, що відповідають вашим вимогам, порівняйте рейтинги і відгуки. Випишіть кілька варіантів, пройдіть співбесіду і тестування. Не ігноруйте пробні заняття, вони допоможуть краще зрозуміти, чи підходить вам школа. 

Які бувають курси англійської мови? 

Курси англійської мови бувають: 

  • загальні; 
  • професійні; 
  • для дітей; 
  • для дорослих; 
  • розмовні; 
  • для підготовки до іспитів; 
  • інтенсивні. 

Можна вибрати школу за різними напрямами і методикам. Зрозуміти, яка методика краще, можна безпосередньо в школі. Поспілкуйтеся з адміністрацією та викладачами, оцініть, наскільки комфортно вам буде вчитися за їх системою. Наприклад, вам потрібно швидко підтягнути рівень знань і є пара вільних годин щодня. Тоді обирайте інтенсивні курси і відвідуйте заняття по 4-5 разів на тиждень або проводьте всі вихідні, занурившись в англомовну атмосферу. 

  • Загальні розмовні курси англійської 

Ваша мета – вивчити англійську для подорожей, вільного спілкування на зустрічах? Немає необхідності вивчати професійну лексику або прискореними темпами готуватися до іспитів? Тоді зверніть увагу на загальний курс, бажано з комунікативним підходом, щоб знання одразу застосовувати на практиці в розмовній англійській. Помірний темп допоможе не поспішаючи засвоїти і попрактикувати кожну тему. 

  • Бізнес-англійська 

Потрібна англійська для роботи, ведення бізнесу, переговорів, ділового спілкування і ділових поїздок? Беріть курс бізнес-англійської. На заняттях ви будете опрацьовувати різні робочі ситуації, навчитеся писати ділові листи і вивчите міжнародний етикет переговорів. 

  • Онлайн- і офлайн-курси 

Дистанційне навчання набирає все більшої популярності. Хочете заощадити час і гроші на курсах? Обирайте онлайн-навчання і не хвилюйтеся через заплановані поїздки у тісному графіку. Офлайн-навчання підійде для любителів класики і живого спілкування. 

Чому курси англійської дорогі? 

Курси англійської дорогі через багато факторів. Так, ціну на курси формує зарплата викладачів, оренда приміщень, додаткові матеріали та страхові ризики. Кількість студентів у групі також впливає на вартість. Невеликі школи часто дорожчі за мережеві, адже їм потрібно враховувати більше ризиків. Обираючи мовну школу за ціною, орієнтуйтеся не тільки на вартість за місяць навчання, а й загальну вартість проходження рівня і окремо однієї години занять. 

Олена Задворна

Курси англійської мови для дітей влітку 2022

Наразі українські приватні школи активно готуються до літа, незважаючи на те, що  інші бізнеси, потерпають від війни. Набір на навчання стартував у травні, і нова хвиля почнеться з 1 червня.

Найкращі способи швидко вивчити англійську: відгуки студентів і викладачів

Дієві поради, що допомагають швидко вивчити базову англійську дорослим і дітям

Як краще вчити англійську мову: онлайн або офлайн

Чи може вивчення англійської мови онлайн конкурувати з офлайн-форматом?

Вартість онлайн - курсів англійської мови

Як обрати курс вивчення англійської мови, щоб отримати хороші знання за доступною ціною?