Детский центр Континент

На занятиях применяются самые эффективные методики преподавания, пособия и игры, которые способствуют преодолению трудностей в усвоении школьной программы, развивают способности учащихся, развивают внимание, память ,логическое мышление,повышают самооценку учащегося, развивают интерес к учёбе. Индивидуальный подход к каждому ребёнку. Доброжелательная атмосфера.

Программы обучения
Семестр
График
Занятие
Группа
Пробное
занятие
Цена от
Семестр: 1 мес.
График: 3 зан./нед.
Занятие: 0:45 час.
Группа: 3 - 6 чел.
Пробное занятие: нет
Цена от:
600
грн./месяц
600
грн./семестр
Рейтинг школы
Запросы
в Google
Отзывы
Facebook
Запросы в Google: -
Отзывы: -
Facebook -
г.Днепропетровск, ул.Академика Янгеля ,20,
Тел.: (056) 792-03-87, (050) 514-37-69

Оставьте ваш отзыв
Осталось символов: (500)
    Осталось символов: (500)
Войдите используя ...
Безкоштовні онлайн-курси англійської мови
Перед нами розкривається таке різноманіття онлайн-курсів англійської мови, в тому числі і на безкоштовній основі. Головне – само-організуватися і розпочати. А підбір онлайн-курсів ми взяли на себе, вам залишається тільки обрати СВІЙ варіант.
Осінні канікули з англійською
Незабаром наших школяриків чекає тиждень канікул! Якщо Ви ще в пошуках місця, де дитині провести канікули цікаво, «лайтово» і з користю, читайте статтю.
Мiфи про вивчення англійської мови
Усі ми прагнемо знати англійську мову на рівні носіїв або хоча б на достатньому рівні для роботи чи подорожей закордон. Та часто ми не можемо наважитись розпочати вивчення мови. Сьогодні ми розвіємо найпопулярніші міфи щодо вивчення англійської.