MALTA

Посещение классов устного общения и видеоклассов (с просмотром англоязычных фильмов и шоу и разбором увиденного и услышанного материала с американским преподавателем) для наших студентов (дополнительные 35 часов за семестр) — бесплатно.

Независимо от дней посещения основных занятий, все наши студенты бесплатно приглашаются наклассы устного общения с воскресенья по четверг включительно.

Программы обучения
Семестр
График
Занятие
Группа
Пробное
занятие
Цена от
Семестр: 2 мес.
График: 3 зан./нед.
Занятие: 2:00 час.
Группа: 4 - 5 чел.
Пробное занятие: нет
Цена от:
840
грн./месяц
1680
грн./семестр
Рейтинг школы
Запросы
в Google
Отзывы
Вконтакте
Facebook
Запросы в Google: -
Отзывы:
1
баллов

32
место
Вконтакте:
221
баллов

53
место
Facebook
56
баллов

43
место
ул. В. Моссаковского (Клари Цеткин),13а,
Тел.: (056) 797-11-55

2 отзывов
 • Днепр Ганна М.
  Дуже чудова школа та дуже талановиті й досвідчені викладачі! Ірина легко знаходить спільну мову не лише з дорослими, а й з найменшими дітками. А Олександр - зуміє БУДЬ-КОГО навчити не лише англійській, а й багатьом іншим мовам. Якщо ви замахались вчити іноземну мову, і переконані, що не маєте здібностей до цього - оберіть цю школу, і ви переконаєтесь, що раніше вам просто не щастило з викладачами! Єдиний мінус - тут вам теж не дадуть чарівної пігулки, тому доведеться вчитися.
  2017-07-03 15:32:26 Ответить
  0 - +
 • Днепр Светлана
  Сейчас стоимость обучения в "Мальте" в среднем 1050грн за семестр (7-8 недель). Цена зависит от уровня курса.
  2015-04-22 16:24:10 Ответить
  0 - +
Войдите используя ...
Англійська вузького профілю
Англійська вузького профілю - це і туризм, і пошук нової роботи, і навчання, і підготовка до спеціальних програм...Список тут може бути дуже розгорнутим. Команда Englisher підібрала курси, де можна знайти саме ту англійську, яка вам потрібна!
English summer camps for kids and teens
Ми підготували підбірку англомовних літніх денних таборів в Києві та пропозиції виїзних англомовних таборів по Україні для ваших дітей.
Весняний «інтенсив» чекає на вас
Команда Englisher підготувала для вас підбірку шкіл, де ви можете розпочати своє навчання в квітні і вже влітку завершити весняний інтенсив!