Регіональний центр ДНУ

Наші переваги:
Системність
Грунтовність
Високий професіоналізм

Программы обучения
Семестр
График
Занятие
Группа
Пробное
занятие
Цена от
Семестр: 9 мес.
График: 2 зан./нед.
Занятие: 2:00 час.
Группа: 10 - 12 чел.
Пробное занятие: нет
Цена от:
650
грн./месяц
5850
грн./семестр
Рейтинг школы
Запросы
в Google
Отзывы
Facebook
Запросы в Google: -
Отзывы:
1
баллов

37
место
Facebook
62
баллов

51
место
Пр. Дмитра Яворницького, 35, 5 корпус ДНУ,
Тел.: (067) 107-88-23, (056) 745-35-65

2 отзывов
Осталось символов: (500)
  Осталось символов: (500)
 • Днепр Сергей
  Возможно, кому-то не понравилось бы, что занятия проводятся в традиционном академическом ключе, но иначе, по-моему, серьезно выучить английский нельзя. Единственный ощутимый минус - мало разговорного практикума. Возможно, стоит дополнительно посещать какие-то разговорные клубы
  2016-07-06 10:37:38 Ответить
  1 - +
 • Днепр Сергей
  Посещал эти курсы три года. До этого английский язык особо не учил. Огромный плюс курсов - преподаватели с кафедры английского в ДНУ, поэтому, если заниматься усердно, можно получить очень хорошую базу в части правильной фонетики, грамматики, лексики (в т.ч. различные идиомы, фразовые глаголы, разговорные шаблоны), навыки чтения и восприятия англ. речи на слух, письменная речь.
  2016-07-06 10:37:18 Ответить
  0 - +
Войдите используя ...
Безкоштовні онлайн-курси англійської мови
Перед нами розкривається таке різноманіття онлайн-курсів англійської мови, в тому числі і на безкоштовній основі. Головне – само-організуватися і розпочати. А підбір онлайн-курсів ми взяли на себе, вам залишається тільки обрати СВІЙ варіант.
Осінні канікули з англійською
Незабаром наших школяриків чекає тиждень канікул! Якщо Ви ще в пошуках місця, де дитині провести канікули цікаво, «лайтово» і з користю, читайте статтю.
Мiфи про вивчення англійської мови
Усі ми прагнемо знати англійську мову на рівні носіїв або хоча б на достатньому рівні для роботи чи подорожей закордон. Та часто ми не можемо наважитись розпочати вивчення мови. Сьогодні ми розвіємо найпопулярніші міфи щодо вивчення англійської.