Курси розмовної англійської ESL_офлайн/онлайн в Дніпрі

Курси "English as a Second Language" у Дніпрі  офлайн та  онлайн- це навчання за абсолютно новою та унікальною методикою, підтвердженою своєю ефективністю у різних країнах. У нас ви досягнете значних результатів лише за 2 місяці навчання, де 80% навчального часу присвячено розмовній практиці. Наші викладачі професійно підходять до навчання, роблячи його легким і без необхідності зубріння.

Ми запрошуємо вас ознайомитись з роботою нашої методики на безкоштовних пробних уроках. Приходьте і ми будемо раді бачити вас у нас!

програми навчання
Семестр Графік Ціна (місяць) Ціна (семестр)
Загальна англійська 2 міс. 3 зан./ тиждень 3672 грн 7344 грн
Англійська для дітей 3 міс. 2 зан./ тиждень 3888 грн 7776 грн
Рейтинг школи
Запити в Google 140 балів 16 місце
Відгуки 48 балів 8 місце
Instagram 13433 балів 10 місце
Facebook 9600 балів 7 місце
Адреси

вул. Європейська, 20-А,

пр. Д. Яворницького, 59-А,

докладний опис

80% Розмовної практики: Ми розуміємо, що найкращий спосіб вивчення мови - це розмовна практика. В ESL ми акцентуємо увагу на комунікації, тож ви зможете почати говорити на англійській з перших занять. Наші ефективні методи та матеріали сприятимуть поліпшенню вашої вимови, граматики, лексики і навичок розуміння.

Онлайн або офлайн: Ми надаємо вам можливість вибору формату навчання, який вам найбільше підходить. Ви можете навчатися онлайн з будь-якої точки світу завдяки нашій платформі та зручному розкладу. Або вибрати традиційний офлайн формат навчання в наших комфортабельних офісах, де ви зможете взаємодіяти з іншими студентами та викладачами.

Speaking clubs з носіями мови: Наші регулярні speaking clubs надають вам можливість вдосконалювати навички обговорення та практикувати англійську мову з носіями мови з різних країн світу. Це чудовий спосіб покращити вашу вимову та активно використовувати англійську в розмові.

Movie clubs: В ESL ми організовуємо movie clubs, де ви можете переглядати та обговорювати різні фільми англійською мовою. Це надає вам можливість насолоджуватися цікавим кінематографом і водночас поповнювати словниковий запас, навчатися ідіомам та жартам, а також обговорювати сюжет, акторську майстерність та повчальні аспекти фільмів.

Цікаві Ігри на заняттях: У наших уроках ми використовуємо різноманітні ігри, які роблять процес навчання захоплюючим та веселим. Ігровий підхід сприяє кращому засвоєнню матеріалу і збільшує вашу мотивацію до навчання.

Вчителі - професіонали-ентузіасти: Наші викладачі - це висококваліфіковані, досвідчені та сертифіковані фахівці, які глибоко цінують свою роботу та допомагають студентам досягати найкращих результатів.

Обирайте ESL та робіть крок до володіння англійською мовою. Наша школа пропонує гнучкий формат навчання, велику кількість розмовної практики, а також дружню та професійну атмосферу. Якщо ви бажаєте дізнатися більше, не соромтеся написати нам особисто. Переконайтеся самі під час безкоштовного пробного уроку. Приєднуйтеся до нашої ESL спільноти вже сьогодні! 

ФОТО

524 Відгуки

Залишилося символів: ({{500 - comment.length}})

Як швидко вивчити англійську, навчаючись самостійно або на курсах

Розглядаємо способи, як швидко вивчити англійську: що сповільнює та прискорює цей процес.

Самостійне вивчення англійської на EdTech платформі Booyya

Ми розповімо вам про справжню знахідку – онлайн-маркет курсів англійської за вашими інтересами Booyya.

Курси іноземних мов і критерії їх вибору

Яких послуг вам варто очікувати від курсів іноземних мов і як їх легко обрати?

Англійська для подорожей – лексика та поради з вивчення

Важливо зосередитися на меті, розробити план регулярних занять і визначити пріоритетні теми