Мастер Класс

Мы предлагаем Вам такие услуги: языковые курсы ( английский, арабский, иврит, испанский, итальянский, китайский, немецкий, турецкий и многие другие), детские курсы, (песочная анимация, скорочтение, живопись, рисунок, ПК и инностранные языки), курсы бизнес образования, специальные тренинги по скорочтению, технике речи, оратоскому искусству, атак же компьютерные курсы, курсы имиджа и стоиля, дизайна и искусства, подготовка к ЗНО.

Программы обучения
Семестр
График
Занятие
Группа
Пробное
занятие
Цена от
Семестр: 6 мес.
График: 2 зан./нед.
Занятие: 1:30 час.
Группа: 3 - 8 чел.
Пробное занятие: нет
Цена от:
560
грн./месяц
3360
грн./семестр
Рейтинг школы
Запросы
в Google
Отзывы
Instagram
Facebook
Запросы в Google:
10
баллов

64
место
Отзывы: -
Instagram: -
Facebook
334
баллов

43
место
ул. Рождественская 29а,
Тел.: (097) 585-54-93, (099) 444-27-02

Оставьте ваш отзыв
Осталось символов: (500)
    Осталось символов: (500)
Войдите используя ...
Чому групові заняття кращі, ніж індивідуальні
Який вид вивчення англійської мови подобається Вам більше: робота з репетитором чи відвідування занять в групі? А який з цих двох способів вивчення іноземної мови Ви б порекомендували другу?
6
На Новий рік можна подарувати цукерки і шампанське, але це задоволення на кілька хвилин. А можна подарувати англійську – і Вас будуть згадувати цілий рік.
Безкоштовні онлайн-курси англійської мови
Перед нами розкривається таке різноманіття онлайн-курсів англійської мови, в тому числі і на безкоштовній основі. Головне – само-організуватися і розпочати. А підбір онлайн-курсів ми взяли на себе, вам залишається тільки обрати СВІЙ варіант.