Alex Language Centre

Alex Cеntre предлагает:
Английский, французский, испанский языки – целевая аудитория от 14 до 60 лет. Предусматривает дополнительные занятия, клубы выходного дня. В каждой группе предоставляется 2 бесплатных места для студетов из малоимущих семей.

Нами разработана и применяется совершенно новая авторская методика преподавания, что гарантированно облегчает ученикам усвоение материала и способствует интересу к изучению.

Программы обучения
Семестр
График
Занятие
Группа
Пробное
занятие
Цена от
Семестр: 6 мес.
График: 2 зан./нед.
Занятие: 1:30 час.
Группа: 6 - 8 чел.
Пробное занятие: есть
Цена от:
900
грн./месяц
5400
грн./семестр
Рейтинг школы
Запросы
в Google
Отзывы
Facebook
Запросы в Google: -
Отзывы: -
Facebook
221
баллов

145
место
Ул. Саксаганского 6, 4 этаж, правое крыло, офис 401,
Тел.: (067) 704-32-11, (093) 524-85-84

Оставьте ваш отзыв
Осталось символов: (500)
    Осталось символов: (500)
Войдите используя ...
Безкоштовні онлайн-курси англійської мови
Перед нами розкривається таке різноманіття онлайн-курсів англійської мови, в тому числі і на безкоштовній основі. Головне – само-організуватися і розпочати. А підбір онлайн-курсів ми взяли на себе, вам залишається тільки обрати СВІЙ варіант.
Осінні канікули з англійською
Незабаром наших школяриків чекає тиждень канікул! Якщо Ви ще в пошуках місця, де дитині провести канікули цікаво, «лайтово» і з користю, читайте статтю.
Мiфи про вивчення англійської мови
Усі ми прагнемо знати англійську мову на рівні носіїв або хоча б на достатньому рівні для роботи чи подорожей закордон. Та часто ми не можемо наважитись розпочати вивчення мови. Сьогодні ми розвіємо найпопулярніші міфи щодо вивчення англійської.