Cambridge Centre

Разговорный английский, бизнес английский, профессиональный английский, интенсивный английский, индивидуальные занятия, специальный экспресс-курс для путешественников, «английский на выживание», курс подготовки к международным экзаменам IELTS, FCE, KET, PET, TOEFL, CAE, CPE, BEC. Возможность изучения немецкого, французского и испанского языков. А также русский и украинский для иностранцев.

Программы обучения
Семестр
График
Занятие
Группа
Пробное
занятие
Цена от
Семестр: 4 мес.
График: 2 зан./нед.
Занятие: 1:00 час.
Группа: 5 - 5 чел.
Пробное занятие: нет
Цена от:
2000
грн./месяц
8000
грн./семестр
Рейтинг школы
Запросы
в Google
Отзывы
Instagram
Facebook
Запросы в Google:
20
баллов

107
место
Отзывы:
1
баллов

83
место
Instagram: -
Facebook -
ул. Мельникова, 39,

1 отзывов
Осталось символов: (500)
    Осталось символов: (500)
  • Киев Liudmyla
    Hi everyone! I like this centre because the teachers are so professional. I could notice that my English language has been improved. I did enjoy my time here and I did learn interesting things.
    2018-07-22 14:49:18 Ответить
    0 - +
Войдите используя ...
Чому групові заняття кращі, ніж індивідуальні
Який вид вивчення англійської мови подобається Вам більше: робота з репетитором чи відвідування занять в групі? А який з цих двох способів вивчення іноземної мови Ви б порекомендували другу?
6
На Новий рік можна подарувати цукерки і шампанське, але це задоволення на кілька хвилин. А можна подарувати англійську – і Вас будуть згадувати цілий рік.
Безкоштовні онлайн-курси англійської мови
Перед нами розкривається таке різноманіття онлайн-курсів англійської мови, в тому числі і на безкоштовній основі. Головне – само-організуватися і розпочати. А підбір онлайн-курсів ми взяли на себе, вам залишається тільки обрати СВІЙ варіант.