English Studio

Занятия на наших курсах английского языка построены в интересной необычной форме с использованием видео, разнообразных аутентичных мультимедиа-материалов и увлекающих игр. Изучение английского языка проходит в творческом процессе, так что язык усваивается непринужденно и естественно. English Studio— это атмосфера дружелюбия, позитива и успеха, ведь мы искренне любим то, чем занимаемся. Окунитесь в мир английского вместе с English Studio!

Программы обучения
Семестр
График
Занятие
Группа
Пробное
занятие
Цена от
Семестр: 6-9 мес.
График: 2 зан./нед.
Занятие: 1:30 час.
Группа: 3 - 8 чел.
Пробное занятие: нет
Цена от:
900
грн./месяц
5400
грн./семестр
Рейтинг школы
Запросы
в Google
Отзывы
Instagram
Facebook
Запросы в Google: -
Отзывы: -
Instagram: -
Facebook -
ул. Радунская 3, этаж 3, оф. 303,
Тел.: (095) 896-26-38, (093) 398-82-28

Оставьте ваш отзыв
Осталось символов: (500)
    Осталось символов: (500)
Войдите используя ...
Чому групові заняття кращі, ніж індивідуальні
Який вид вивчення англійської мови подобається Вам більше: робота з репетитором чи відвідування занять в групі? А який з цих двох способів вивчення іноземної мови Ви б порекомендували другу?
6
На Новий рік можна подарувати цукерки і шампанське, але це задоволення на кілька хвилин. А можна подарувати англійську – і Вас будуть згадувати цілий рік.
Безкоштовні онлайн-курси англійської мови
Перед нами розкривається таке різноманіття онлайн-курсів англійської мови, в тому числі і на безкоштовній основі. Головне – само-організуватися і розпочати. А підбір онлайн-курсів ми взяли на себе, вам залишається тільки обрати СВІЙ варіант.