ESL Success

На сайте ESL Success вы можете проходить уроки английского языка ОНЛАЙН с любой точки мира, в том числе в Киеве, Минске, Риге, Астане, Москве и любом другом городе (возможны консультации по скайпу). Если вас интересует оптимально низкая стоимость и высокое качество образования, то наши курсы английского языка – это именно то, то вам нужно. Многие студенты на собственном опыте убедились в эффективности наших методик.

Программы обучения
Семестр
График
Занятие
Группа
Пробное
занятие
Цена от
Семестр: 1,7 мес.
График: 3 зан./нед.
Занятие: 1:00 час.
Группа: 1 - 1 чел.
Пробное занятие: нет
Цена от:
399
грн./месяц
699
грн./семестр
Рейтинг школы
Запросы
в Google
Отзывы
Facebook
Запросы в Google:
10
баллов

150
место
Отзывы: -
Facebook
2007
баллов

44
место
Консультация по телефону,
Тел.: (095) 857-45-45

Оставьте ваш отзыв
Осталось символов: (500)
    Осталось символов: (500)
Войдите используя ...
Безкоштовні онлайн-курси англійської мови
Перед нами розкривається таке різноманіття онлайн-курсів англійської мови, в тому числі і на безкоштовній основі. Головне – само-організуватися і розпочати. А підбір онлайн-курсів ми взяли на себе, вам залишається тільки обрати СВІЙ варіант.
Осінні канікули з англійською
Незабаром наших школяриків чекає тиждень канікул! Якщо Ви ще в пошуках місця, де дитині провести канікули цікаво, «лайтово» і з користю, читайте статтю.
Мiфи про вивчення англійської мови
Усі ми прагнемо знати англійську мову на рівні носіїв або хоча б на достатньому рівні для роботи чи подорожей закордон. Та часто ми не можемо наважитись розпочати вивчення мови. Сьогодні ми розвіємо найпопулярніші міфи щодо вивчення англійської.