Fast track club

Школа – клуб англійської мови Fast Track Club була заснована в 2012 році, та за цей відносно короткий проміжок часу школа зарекомендовала себе як пристойний навчальний заклад, що пропонує якісні послуги по адекватним цінам. Приємно зауважити, що майже 30 – 40% наших нових учнів приходить до нас по рекомендаціям своїх друзів, що раніше у нас навчалися.

Программы обучения
Семестр
График
Занятие
Группа
Пробное
занятие
Цена от
Семестр: 6 мес.
График: 2 зан./нед.
Занятие: 1:20 час.
Группа: 3 - 5 чел.
Пробное занятие: есть
Цена от:
850
грн./месяц
5100
грн./семестр
Рейтинг школы
Запросы
в Google
Отзывы
Facebook
Запросы в Google:
20
баллов

111
место
Отзывы:
-1
баллов

256
место
Facebook
166
баллов

158
место
вул. Васильківська, 37,
Тел.: (093) 581-62-41

1 отзывов
Осталось символов: (500)
    Осталось символов: (500)
  • Киев Инкогнито
    Обычная школа Английского, мой ребёнок ходил туда пару месяцев, нареканий не было, пока не возник вопрос к директору школы. В процессе выяснения вопроса я оказалась « плохой матерью», мой ребёнок вообще « безответственное нечто», а весь разговор на полу-визгливых тонах с переходом на легкое хамство. Всем интересующимся-удачи, и пробуйте сами, решайте сами, конечно. Мы покидаем это чудное место.
    2018-02-21 13:08:05 Ответить
    0 - +
Войдите используя ...
Літо, сонце, англійська
На запитання: «Хто хоче вивчити чи підтягнути англійську мову?» майже всі одноголосно відповідають: «Я». Так чому б не розпочати вже зараз?
Де дітям «підтягнути» англійську за літо
Уже наближається літо, у дітей починаються канікули, і батьки задаються питанням куди віддати дитину, щоб проведений час пройшов з користю.
Тренди у вивченні англійської
Тренди у вивченні англійської мови цієї весни – це не просто вивчення англійської для себе, подорожей чи для кар’єрного зросту.