Fast track club

Школа – клуб англійської мови Fast Track Club була заснована в 2012 році, та за цей відносно короткий проміжок часу школа зарекомендовала себе як пристойний навчальний заклад, що пропонує якісні послуги по адекватним цінам. Приємно зауважити, що майже 30 – 40% наших нових учнів приходить до нас по рекомендаціям своїх друзів, що раніше у нас навчалися.

Программы обучения
Семестр
График
Занятие
Группа
Пробное
занятие
Цена от
Семестр: 6 мес.
График: 2 зан./нед.
Занятие: 1:20 час.
Группа: 3 - 5 чел.
Пробное занятие: есть
Цена от:
850
грн./месяц
5100
грн./семестр
Рейтинг школы
Запросы
в Google
Отзывы
Facebook
Запросы в Google:
20
баллов

113
место
Отзывы:
-1
баллов

254
место
Facebook
166
баллов

159
место
вул. Васильківська, 37,
Тел.: (093) 581-62-41

1 отзывов
Осталось символов: (500)
    Осталось символов: (500)
  • Киев Инкогнито
    Обычная школа Английского, мой ребёнок ходил туда пару месяцев, нареканий не было, пока не возник вопрос к директору школы. В процессе выяснения вопроса я оказалась « плохой матерью», мой ребёнок вообще « безответственное нечто», а весь разговор на полу-визгливых тонах с переходом на легкое хамство. Всем интересующимся-удачи, и пробуйте сами, решайте сами, конечно. Мы покидаем это чудное место.
    2018-02-21 13:08:05 Ответить
    0 - +
Войдите используя ...
Безкоштовні онлайн-курси англійської мови
Перед нами розкривається таке різноманіття онлайн-курсів англійської мови, в тому числі і на безкоштовній основі. Головне – само-організуватися і розпочати. А підбір онлайн-курсів ми взяли на себе, вам залишається тільки обрати СВІЙ варіант.
Осінні канікули з англійською
Незабаром наших школяриків чекає тиждень канікул! Якщо Ви ще в пошуках місця, де дитині провести канікули цікаво, «лайтово» і з користю, читайте статтю.
Мiфи про вивчення англійської мови
Усі ми прагнемо знати англійську мову на рівні носіїв або хоча б на достатньому рівні для роботи чи подорожей закордон. Та часто ми не можемо наважитись розпочати вивчення мови. Сьогодні ми розвіємо найпопулярніші міфи щодо вивчення англійської.