Образовательный центр «Элькон»

Образовательный центр «Элькон» более 10 лет проводит курсы повышения квалификации специалистов финансово – экономической сферы.
Financial English - это курс с углубленным изучением лексики в области финансов и управления бизнесом, основанный на базе ведущего издания в сфере изучения финансового английского (Professional English in Use. Finance / Ian Mackenzie, Cambridge University Press) и материалах экзаменов программы АССА.

Программы обучения
Семестр
График
Занятие
Группа
Пробное
занятие
Цена от
Семестр: 3 мес.
График: 1 зан./нед.
Занятие: 3:45 час.
Группа: 6 - 10 чел.
Пробное занятие: нет
Цена от:
1267
грн./месяц
3800
грн./семестр
Рейтинг школы
Запросы
в Google
Отзывы
Instagram
Facebook
Запросы в Google:
480
баллов

22
место
Отзывы: -
Instagram: -
Facebook
687
баллов

86
место
ул. Зверинецкая, 63,
Тел.: (067) 829-97-00

Оставьте ваш отзыв
Осталось символов: (500)
    Осталось символов: (500)
Войдите используя ...
Чому групові заняття кращі, ніж індивідуальні
Який вид вивчення англійської мови подобається Вам більше: робота з репетитором чи відвідування занять в групі? А який з цих двох способів вивчення іноземної мови Ви б порекомендували другу?
6
На Новий рік можна подарувати цукерки і шампанське, але це задоволення на кілька хвилин. А можна подарувати англійську – і Вас будуть згадувати цілий рік.
Безкоштовні онлайн-курси англійської мови
Перед нами розкривається таке різноманіття онлайн-курсів англійської мови, в тому числі і на безкоштовній основі. Головне – само-організуватися і розпочати. А підбір онлайн-курсів ми взяли на себе, вам залишається тільки обрати СВІЙ варіант.