Stream Language School

Skype-обучение в STREAM – это универсальная возможность стать настоящим полиглотом не втискивая в свой загруженный ежедневный график вечерние курсы на другом конце города. Ведь изучать новые слова, конструкции, идиомы и даже грамматику Вы сможете во время обеденного перерыва в офисе, стоя в длинной автомобильной пробке с утра или же за чашкой горячего чая дома. Никакой лишней траты времени, только рациональный подход к изучению языка.

Программы обучения
Семестр
График
Занятие
Группа
Пробное
занятие
Цена от
Семестр: 2,5 мес.
График: 2 зан./нед.
Занятие: 1:00 час.
Группа: 1 - 4 чел.
Пробное занятие: нет
Цена от:
792
грн./месяц
1980
грн./семестр
Рейтинг школы
Запросы
в Google
Отзывы
Instagram
Facebook
Запросы в Google: -
Отзывы: -
Instagram: -
Facebook
42
баллов

188
место
вул. Регенераторна, 4,
Тел.: (099) 019-98-39

Оставьте ваш отзыв
Осталось символов: (500)
    Осталось символов: (500)
Войдите используя ...
Чому групові заняття кращі, ніж індивідуальні
Який вид вивчення англійської мови подобається Вам більше: робота з репетитором чи відвідування занять в групі? А який з цих двох способів вивчення іноземної мови Ви б порекомендували другу?
6
На Новий рік можна подарувати цукерки і шампанське, але це задоволення на кілька хвилин. А можна подарувати англійську – і Вас будуть згадувати цілий рік.
Безкоштовні онлайн-курси англійської мови
Перед нами розкривається таке різноманіття онлайн-курсів англійської мови, в тому числі і на безкоштовній основі. Головне – само-організуватися і розпочати. А підбір онлайн-курсів ми взяли на себе, вам залишається тільки обрати СВІЙ варіант.