Study-Expert в Киеве

Мовні курси Study-Expert задяки своїй мережі будуть раді допомогти вас вивчити мову не тільки за місцем проживання, але й і в найбільш ефективний спосіб - в країні походження цієї мови. З нами ви маєте можливість вивчити необхідну Вам мову (Англійську, Арабську, Іспанську, Італійську, Китайську (обидва найбільших діалекти), Корейську, Німецьку, Польську, Турецьку, Французьку, Чеську, Японську) та, склавши іспит, отримати відповідний сертифікат, що засвідчить рівень знань студента.

Программы обучения
Семестр
График
Занятие
Группа
Пробное
занятие
Цена от
Семестр: 1 мес.
График: 2 зан./нед.
Занятие: 1:30 час.
Группа: 4 - 8 чел.
Пробное занятие: есть
Цена от:
1100
грн./месяц
11000
грн./семестр
Рейтинг школы
Запросы
в Google
Отзывы
Instagram
Facebook
Запросы в Google:
10
баллов

156
место
Отзывы:
-1
баллов

228
место
Instagram: -
Facebook -
ул. П. Сагайдачного, 25, оф. 5, 3-й этаж,
Тел.: (068) 707-47-47, (044) 361-86-50

1 отзывов
Осталось символов: (500)
    Осталось символов: (500)
  • Киев Оксана
    Повна відсутість системи у вивченні іноземної мови. Постійний зрив графіку занять, при чому без дотримання їхнього ж правила повідомляти про відміну заняття не пізніше, ніж за 24 години. І все б нічого, якщо б ціна була відповідна до якості навчання, а не зашкалювала. Однак справа не в грошах, якщо ти отримуєш за них якісну послугу та навчання, які дійсно того варті. Одним словом - #StudyExpert (інша їхня назва #ECHO EE, Київ, вул. Сагайдачного,25) - це даремна трата своїх часу,грошей та нервів
    2018-09-27 18:12:24 Ответить
    0 - +
Войдите используя ...
Ценные уроки онлайн - курсов английского языка
Один из самых сложных шагов в изучении английского языка онлайн – это обрести уверенность, чтобы начать разговор. Это особенно сложно, когда собеседник является нейтив спикером.
Рейтинг онлайн - школ английского – выбираем курсы
Чтобы выучить английский онлайн или же с помощью традиционных занятий, необходимо записаться на языковые курсы. Найти их не так уж и сложно, достаточно просто зайти в интернет и посмотреть в режиме онлайн рейтинг школ английского в вашем городе.
Отзывы об изучении английского онлайн
Возможность учить английский язык онлайн позволяет эффективно и гармонично совмещать работу, учебу и личную жизнь. Но, согласно отзывам студентов, изучение английского онлайн – то еще испытание на прочность.