Study-Expert в Киеве

Мовні курси Study-Expert задяки своїй мережі будуть раді допомогти вас вивчити мову не тільки за місцем проживання, але й і в найбільш ефективний спосіб - в країні походження цієї мови. З нами ви маєте можливість вивчити необхідну Вам мову (Англійську, Арабську, Іспанську, Італійську, Китайську (обидва найбільших діалекти), Корейську, Німецьку, Польську, Турецьку, Французьку, Чеську, Японську) та, склавши іспит, отримати відповідний сертифікат, що засвідчить рівень знань студента.

Программы обучения
Семестр
График
Занятие
Группа
Пробное
занятие
Цена от
Семестр: 1 мес.
График: 2 зан./нед.
Занятие: 1:30 час.
Группа: 4 - 8 чел.
Пробное занятие: есть
Цена от:
1100
грн./месяц
11000
грн./семестр
Рейтинг школы
Запросы
в Google
Отзывы
Instagram
Facebook
Запросы в Google:
10
баллов

160
место
Отзывы:
-1
баллов

216
место
Instagram: -
Facebook -
ул. П. Сагайдачного, 25, оф. 5, 3-й этаж,
Тел.: (068) 707-47-47, (044) 361-86-50

1 отзывов
Осталось символов: (500)
    Осталось символов: (500)
  • Киев Оксана
    Повна відсутість системи у вивченні іноземної мови. Постійний зрив графіку занять, при чому без дотримання їхнього ж правила повідомляти про відміну заняття не пізніше, ніж за 24 години. І все б нічого, якщо б ціна була відповідна до якості навчання, а не зашкалювала. Однак справа не в грошах, якщо ти отримуєш за них якісну послугу та навчання, які дійсно того варті. Одним словом - #StudyExpert (інша їхня назва #ECHO EE, Київ, вул. Сагайдачного,25) - це даремна трата своїх часу,грошей та нервів
    2018-09-27 18:12:24 Ответить
    0 - +
Войдите используя ...
Летние интенсивы английского в Киеве для всех
Летние языковые курсы в Киеве предоставляют возможность взрослым и детям сделать первые шаги в изучении иностранного, быстро улучшить текущий уровень, подготовиться к экзаменам или работе, связанной с английским.
Курсы английского в Харькове: отзывы и рейтинги
При выборе курсов английского в Харькове отзывы играют далеко не последнюю роль, ведь не потеряться во всех предложениях и сразу определить для себя лучшую школу по рекламному плакату не получиться.
Курсы английского для детей в Одессе
Большой выбор курсов английского для детей в Одессе позволяет подобрать оптимальный вариант для ребенка любого возраста и уровня знания языка.