Ітон

У центрі іноземних мов Eton на Позняках ми віримо, що опанувати англійську, німецьку, французьку чи іспанську мову може кожен, і для цього не потрібно надто багато часу.

Ми також віримо у те, що попри вроджені здібності, вам буде досить важко заговорити іноземною мовою без допомоги досвідченого наставника.

Саме тому ми зібрали під одним дахом групу викладачів, закоханих у свою справу, справжніх знавців іноземних мов.

Программы обучения
Семестр
График
Занятие
Группа
Пробное
занятие
Цена от
Семестр: 4,5 мес.
График: 2 зан./нед.
Занятие: 1:30 час.
Группа: 2 - 6 чел.
Пробное занятие: есть
Цена от:
900
грн./месяц
4050
грн./семестр
Рейтинг школы
Запросы
в Google
Отзывы
Facebook
Запросы в Google: -
Отзывы:
2
баллов

54
место
Facebook
238
баллов

144
место
вул. Княжий Затон 10А (3 поверх), оф.3,
Тел.: (099) 555-03-41, (050) 445-95-87

2 отзывов
Осталось символов: (500)
  Осталось символов: (500)
 • Киев Natalia
  5***** I’ve been studying English since kindergarten, but these classes improved my English like nothing else. The group in which we are studying is quite small (6-8 people). But that makes learning even better. That’s because everybody gets attention from the instructor and do their tasks in pairs. We speak about different topics (politics, economics, history, sports, jobs, medicine etc.) and read interesting up-to-date articles. You can also attend movie club. There we watch movies in English
  2018-09-06 09:02:54 Ответить
  0 - +
 • Киев Игорь
  2 месяца занимаюсь английским языком в Центре иностранных языков Итон в Дарницком районе Киева (Позняки). Приятно удивлен уровнем профессионализма преподавателей. Особая благодарность Расселу, который с завидным терпением вкладывает в меня грамматику, слова и правила словообразования. Уже сам строю фразы (за которые не стыдно) в рамках изученных тем и начинаю самостоятельно смотреть англоязычные сериалы (из тех, что попроще).
  2017-03-05 11:38:00 Ответить
  0 - +
Войдите используя ...
Осінні канікули з англійською
Незабаром наших школяриків чекає тиждень канікул! Якщо Ви ще в пошуках місця, де дитині провести канікули цікаво, «лайтово» і з користю, читайте статтю.
Мiфи про вивчення англійської мови
Усі ми прагнемо знати англійську мову на рівні носіїв або хоча б на достатньому рівні для роботи чи подорожей закордон. Та часто ми не можемо наважитись розпочати вивчення мови. Сьогодні ми розвіємо найпопулярніші міфи щодо вивчення англійської.
Діти та англійська: де вивчати мову?
Якщо Ви ще в пошуках курсів/шкіл англійської мови для своєї дитини, то ця підбірка буде для вас актуальною і корисною!