Ітон

У центрі іноземних мов Eton на Позняках ми віримо, що опанувати англійську, німецьку, французьку чи іспанську мову може кожен, і для цього не потрібно надто багато часу.

Ми також віримо у те, що попри вроджені здібності, вам буде досить важко заговорити іноземною мовою без допомоги досвідченого наставника.

Саме тому ми зібрали під одним дахом групу викладачів, закоханих у свою справу, справжніх знавців іноземних мов.

Программы обучения
Семестр
График
Занятие
Группа
Пробное
занятие
Цена от
Семестр: 4,5 мес.
График: 2 зан./нед.
Занятие: 1:30 час.
Группа: 2 - 6 чел.
Пробное занятие: есть
Цена от:
790
грн./месяц
3555
грн./семестр
Рейтинг школы
Запросы
в Google
Отзывы
Вконтакте
Facebook
Запросы в Google: -
Отзывы:
1
баллов

73
место
Вконтакте:
8
баллов

150
место
Facebook
117
баллов

152
место
вул. Княжий Затон 10А (3 поверх), оф.3,
Тел.: (099) 555-03-41, (050) 445-95-87

1 отзывов
  • Киев Игорь
    2 месяца занимаюсь английским языком в Центре иностранных языков Итон в Дарницком районе Киева (Позняки). Приятно удивлен уровнем профессионализма преподавателей. Особая благодарность Расселу, который с завидным терпением вкладывает в меня грамматику, слова и правила словообразования. Уже сам строю фразы (за которые не стыдно) в рамках изученных тем и начинаю самостоятельно смотреть англоязычные сериалы (из тех, что попроще).
    2017-03-05 11:38:00 Ответить
    0 - +
Войдите используя ...
Англійська вузького профілю
Англійська вузького профілю - це і туризм, і пошук нової роботи, і навчання, і підготовка до спеціальних програм...Список тут може бути дуже розгорнутим. Команда Englisher підібрала курси, де можна знайти саме ту англійську, яка вам потрібна!
English summer camps for kids and teens
Ми підготували підбірку англомовних літніх денних таборів в Києві та пропозиції виїзних англомовних таборів по Україні для ваших дітей.
Весняний «інтенсив» чекає на вас
Команда Englisher підготувала для вас підбірку шкіл, де ви можете розпочати своє навчання в квітні і вже влітку завершити весняний інтенсив!