Успех

Учебный центр "УСПЕХ" - это крупнейший в Украине центр по подготовке и повышению квалификации специалистов по 6 направлениям и различным курсам в Киеве

Программы обучения
Семестр
График
Занятие
Группа
Пробное
занятие
Цена от
Семестр: 4 мес.
График: 2 зан./нед.
Занятие: 2:00 час.
Группа: 4 - 6 чел.
Пробное занятие: нет
Цена от:
900
грн./месяц
3600
грн./семестр
Рейтинг школы
Запросы
в Google
Отзывы
Facebook
Запросы в Google:
20
баллов

119
место
Отзывы: -
Facebook
632
баллов

91
место
ул. Белорусская, 22, к. 318,
Тел.: (044) 486-17-05, (063) 288-49-86

1 отзывов
Осталось символов: (500)
    Осталось символов: (500)
  • Киев александр
    Огромное спасибо высококвалифицированному преподавателю и прекрасному человеку Павленко Инне Николаевне за фундаментальные знания языка и умение его донести до студента, сделать родным.Получил максимальную оценку в университете, поступил в аспирнтуру и нашел работу, где мой уровень английского определил конкурентный уровень зарплаты. Спасибо центру за такого преподавателя!!! александр английский разговорный
    2014-02-25 14:04:48 Ответить
    -1 - +
Войдите используя ...
Безкоштовні онлайн-курси англійської мови
Перед нами розкривається таке різноманіття онлайн-курсів англійської мови, в тому числі і на безкоштовній основі. Головне – само-організуватися і розпочати. А підбір онлайн-курсів ми взяли на себе, вам залишається тільки обрати СВІЙ варіант.
Осінні канікули з англійською
Незабаром наших школяриків чекає тиждень канікул! Якщо Ви ще в пошуках місця, де дитині провести канікули цікаво, «лайтово» і з користю, читайте статтю.
Мiфи про вивчення англійської мови
Усі ми прагнемо знати англійську мову на рівні носіїв або хоча б на достатньому рівні для роботи чи подорожей закордон. Та часто ми не можемо наважитись розпочати вивчення мови. Сьогодні ми розвіємо найпопулярніші міфи щодо вивчення англійської.