VLS VIP Language School

Занятия проводят профессиональные преподаватели, которые учат английскому как тех, кто никогда его раньше не учил, т.е. начинающих с "нуля", так и тех, кому нужен английский для работы; английский для сдачи какого-либо международного экзамена; английский для будущих переводчиков, специалистов последовательного или синхронного перевода.Наши Преподаватели Английкого Языка - это одновременно универсальные и уникальные специалисты, у которых можно поучиться только в VLS.

Программы обучения
Семестр
График
Занятие
Группа
Пробное
занятие
Цена от
Семестр: 2 мес.
График: 3 зан./нед.
Занятие: 1:30 час.
Группа: 5 - 6 чел.
Пробное занятие: нет
Цена от:
1900
грн./месяц
3800
грн./семестр
Рейтинг школы
Запросы
в Google
Отзывы
Facebook
Запросы в Google:
10
баллов

163
место
Отзывы: -
Facebook -
ул. Большая Васильковская (бывшая Красноармейская) 65, оф.360 (3-й этаж),
Тел.: (044) 578-01-74, (063) 578-01-74

Оболонский проспект 35, желтый БЦ (2-й этаж),
Тел.: (095) 274-90-63

Оставьте ваш отзыв
Осталось символов: (500)
    Осталось символов: (500)
Войдите используя ...
Безкоштовні онлайн-курси англійської мови
Перед нами розкривається таке різноманіття онлайн-курсів англійської мови, в тому числі і на безкоштовній основі. Головне – само-організуватися і розпочати. А підбір онлайн-курсів ми взяли на себе, вам залишається тільки обрати СВІЙ варіант.
Осінні канікули з англійською
Незабаром наших школяриків чекає тиждень канікул! Якщо Ви ще в пошуках місця, де дитині провести канікули цікаво, «лайтово» і з користю, читайте статтю.
Мiфи про вивчення англійської мови
Усі ми прагнемо знати англійську мову на рівні носіїв або хоча б на достатньому рівні для роботи чи подорожей закордон. Та часто ми не можемо наважитись розпочати вивчення мови. Сьогодні ми розвіємо найпопулярніші міфи щодо вивчення англійської.