Way2English

"Английский Клуб "Way2English" приглашает Вас улучшить знания и практику общения на английском языке на наших занятиях, практике и отдыхе.
Для вступления в Английский Клуб "Way2English" Вам необходимо сделать три простых шага. Вы можете их сделать пошагово, следуя нашим инструкциям на страницах нашего сайта."

Программы обучения
Семестр
График
Занятие
Группа
Пробное
занятие
Цена от
Семестр: 8 мес.
График: 2 зан./нед.
Занятие: 1:15 час.
Группа: 6 - 10 чел.
Пробное занятие: есть
Цена от:
450
грн./месяц
3600
грн./семестр
Рейтинг школы
Запросы
в Google
Отзывы
Facebook
Запросы в Google:
10
баллов

132
место
Отзывы:
1
баллов

73
место
Facebook
35
баллов

189
место
ул. Рубежовская, 68/1,
Тел.: (067) 401-80-86, (063) 136-75-26

1 отзывов
Осталось символов: (500)
    Осталось символов: (500)
  • Киев Сергей
    Это маленький клуб английского с душевным отношением и минимальными ценами. Они стараются научить именно говорить на английском, плюс проводят бесплатные воскресные занятия весёлого английского и вывозят детей в летние лагеря с американцами. Даже не знаю что у них лучше получается - лагеря или сами курсы. :)
    2017-09-04 22:09:14 Ответить
    0 - +
Войдите используя ...
Безкоштовні онлайн-курси англійської мови
Перед нами розкривається таке різноманіття онлайн-курсів англійської мови, в тому числі і на безкоштовній основі. Головне – само-організуватися і розпочати. А підбір онлайн-курсів ми взяли на себе, вам залишається тільки обрати СВІЙ варіант.
Осінні канікули з англійською
Незабаром наших школяриків чекає тиждень канікул! Якщо Ви ще в пошуках місця, де дитині провести канікули цікаво, «лайтово» і з користю, читайте статтю.
Мiфи про вивчення англійської мови
Усі ми прагнемо знати англійську мову на рівні носіїв або хоча б на достатньому рівні для роботи чи подорожей закордон. Та часто ми не можемо наважитись розпочати вивчення мови. Сьогодні ми розвіємо найпопулярніші міфи щодо вивчення англійської.