6D Education

6D Education уникальная методика скоростного обучения,которая поможет Вам значительно повысить уровень английского уже спустя месяц.
Система 6D Education-это целостный подход к обучению,объединяющий в себе методику обучения,психологию,физиологию и психотерапию,благодаря которому,уже спустя 5 недель Вы сможете использовать тот же объем знаний,который раньше можно было получить спустя 10-12 месяцев обучения.

Программы обучения
Семестр
График
Занятие
Группа
Пробное
занятие
Цена от
Семестр: 1,1 мес.
График: 5 зан./нед.
Занятие: 3:00 час.
Группа: 6 - 10 чел.
Пробное занятие: есть
Цена от:
9600
грн./месяц
12000
грн./семестр
Рейтинг школы
Запросы
в Google
Отзывы
Facebook
Запросы в Google:
50
баллов

17
место
Отзывы: -
Facebook
2820
баллов

14
место
проспект Шевченка, 27,
Тел.: (048) 787-12-08, (048) 771-00-90

Оставьте ваш отзыв
Осталось символов: (500)
    Осталось символов: (500)
Войдите используя ...
Безкоштовні онлайн-курси англійської мови
Перед нами розкривається таке різноманіття онлайн-курсів англійської мови, в тому числі і на безкоштовній основі. Головне – само-організуватися і розпочати. А підбір онлайн-курсів ми взяли на себе, вам залишається тільки обрати СВІЙ варіант.
Осінні канікули з англійською
Незабаром наших школяриків чекає тиждень канікул! Якщо Ви ще в пошуках місця, де дитині провести канікули цікаво, «лайтово» і з користю, читайте статтю.
Мiфи про вивчення англійської мови
Усі ми прагнемо знати англійську мову на рівні носіїв або хоча б на достатньому рівні для роботи чи подорожей закордон. Та часто ми не можемо наважитись розпочати вивчення мови. Сьогодні ми розвіємо найпопулярніші міфи щодо вивчення англійської.