MacMillan Language Centre

Новая работа, повышение, учёба за границей, новые люди, друзья – знание английского языка делает всё это возможным. Покупая суши в Токио, заказывая маргариту в Мексике или беря автограф в Голливуде, вам никогда не придётся произносить фразу: “Я не понимаю”. Такие качества как профессионализм и полная отдача работе, характеризуют нас как команду, знания и уверенность – как преподавателей, а понимание и чуткость – как людей. MacMillan Language Centre, ваше будущее начинается здесь.

Программы обучения
Семестр
График
Занятие
Группа
Пробное
занятие
Цена от
Семестр: 5 мес.
График: 2 зан./нед.
Занятие: 1:30 час.
Группа: 7 - 12 чел.
Пробное занятие: нет
Цена от:
400
грн./месяц
2000
грн./семестр
Рейтинг школы
Запросы
в Google
Отзывы
Instagram
Facebook
Запросы в Google:
10
баллов


место
Отзывы: -
Instagram: -
Facebook -
просп. Шевченко, 6/4, оф. 118,
Тел.: (097) 906-78-29

Оставьте ваш отзыв
Осталось символов: (500)
    Осталось символов: (500)
Войдите используя ...
Чому групові заняття кращі, ніж індивідуальні
Який вид вивчення англійської мови подобається Вам більше: робота з репетитором чи відвідування занять в групі? А який з цих двох способів вивчення іноземної мови Ви б порекомендували другу?
6
На Новий рік можна подарувати цукерки і шампанське, але це задоволення на кілька хвилин. А можна подарувати англійську – і Вас будуть згадувати цілий рік.
Безкоштовні онлайн-курси англійської мови
Перед нами розкривається таке різноманіття онлайн-курсів англійської мови, в тому числі і на безкоштовній основі. Головне – само-організуватися і розпочати. А підбір онлайн-курсів ми взяли на себе, вам залишається тільки обрати СВІЙ варіант.