Welcome School

WELCOME SCHOOL – это курсы английского языка в Одессе. Мы предлагаем обучение английскому языку в малокомплектных группах и индивидуально.

Еще никогда уроки английского языка не были так эффективны! Деловой английский, разговорный английский, интенсивы и уроки английского языка для начинающих – просто и недорого.

Наши ученики готовы сдавать ЗНО, а также экзамены TOEFL и экзамены IELTS на самом высоком уровне. С нами английский язык в Одессе еще никогда не был так доступен!

Программы обучения
Семестр
График
Занятие
Группа
Пробное
занятие
Цена от
Семестр: 1 мес.
График: 2 зан./нед.
Занятие: 1:30 час.
Группа: 3 - 8 чел.
Пробное занятие: есть
Цена от:
500
грн./месяц
500
грн./семестр
Рейтинг школы
Запросы
в Google
Отзывы
Instagram
Facebook
Запросы в Google: -
Отзывы: -
Instagram: -
Facebook -
ул.Сегедская 18, офис 428,
Тел.: (048) 736-56-78

Оставьте ваш отзыв
Осталось символов: (500)
    Осталось символов: (500)
Войдите используя ...
Чому групові заняття кращі, ніж індивідуальні
Який вид вивчення англійської мови подобається Вам більше: робота з репетитором чи відвідування занять в групі? А який з цих двох способів вивчення іноземної мови Ви б порекомендували другу?
6
На Новий рік можна подарувати цукерки і шампанське, але це задоволення на кілька хвилин. А можна подарувати англійську – і Вас будуть згадувати цілий рік.
Безкоштовні онлайн-курси англійської мови
Перед нами розкривається таке різноманіття онлайн-курсів англійської мови, в тому числі і на безкоштовній основі. Головне – само-організуватися і розпочати. А підбір онлайн-курсів ми взяли на себе, вам залишається тільки обрати СВІЙ варіант.