Про проєкт

Ласкаво просимо на портал Englisher - ваш найкращий помічник у пошуку якісних курсів та шкіл англійської мови в Україні, котрі викладають мову як у форматі онлайн, так і офлайн.

Наша Місія:
Ми прагнемо зробити процес вибору навчального закладу простим та зручним для кожного майбутнього студента. Завдяки нам ви отримаєте доступ до актуальної та корисної інформації про курси та школи англійської мови, розташовані у різних містах України чи доступні у форматі онлайн.

Наші Переваги:
Ми розуміємо, що вибір навчального закладу - це важлива мить, і саме тому ми готові надати вам всю необхідну інформацію для ухвалення правильного рішення. На нашому порталі ви знайдете докладні описи, актуальні ціни та умови навчання, дізнаєтеся, як проходитимуть заняття, зможете відфільтрувати курси за вартістю або популярністю, а також знайдете всі школи на карті.

Чесні відгуки:
На нашому порталі відвідувачі діляться своїми враженнями та відгуками про курси, які вже відвідали. Це допомагає іншим користувачам знайти ідеальну школу англійської мови, адже ніщо не є кращим, ніж думка тих, хто вже пережив цей процес.

Зв'язок з нами:
Якщо у вас виникли запитання чи потрібна консультація (представникам шкіл чи шукачам курсів), не соромтеся звертатися до нас за адресою [email protected]. Ми завжди готові допомогти вам з усіма питаннями.

Разом з Englisher ви зможете з легкістю знайти найкращі курси англійської мови, які відповідають вашим потребам та бюджету. Насолоджуйтеся навчанням та ростіть разом з нами!


Як швидко вивчити англійську, навчаючись самостійно або на курсах

Розглядаємо способи, як швидко вивчити англійську: що сповільнює та прискорює цей процес.

Самостійне вивчення англійської на EdTech платформі Booyya

Ми розповімо вам про справжню знахідку – онлайн-маркет курсів англійської за вашими інтересами Booyya.

Курси іноземних мов і критерії їх вибору

Яких послуг вам варто очікувати від курсів іноземних мов і як їх легко обрати?

Англійська для подорожей – лексика та поради з вивчення

Важливо зосередитися на меті, розробити план регулярних занять і визначити пріоритетні теми

Як обрати курси іноземної мови – покрокові рекомендації

Питання, як обрати курси іноземної мови, досить актуальне. Як підібрати оптимальний варіант серед розмаїття пропозицій?

TalkEn.Cloud: як організувати навчання та підібрати навчальні матеріали

TalkEn.Cloud презентує інтерактивну платформу для викладання англійської з системою менеджменту та онлайн-бібліотекою для учнів 1-11 класів