Безкоштовні онлайн-курси англійської мови
Перед нами розкривається таке різноманіття онлайн-курсів англійської мови, в тому числі і на безкоштовній основі. Головне – само-організуватися і розпочати. А підбір онлайн-курсів ми взяли на себе, вам залишається тільки обрати СВІЙ варіант.
Осінні канікули з англійською
Незабаром наших школяриків чекає тиждень канікул! Якщо Ви ще в пошуках місця, де дитині провести канікули цікаво, «лайтово» і з користю, читайте статтю.
Мiфи про вивчення англійської мови
Усі ми прагнемо знати англійську мову на рівні носіїв або хоча б на достатньому рівні для роботи чи подорожей закордон. Та часто ми не можемо наважитись розпочати вивчення мови. Сьогодні ми розвіємо найпопулярніші міфи щодо вивчення англійської.
Діти та англійська: де вивчати мову?
Якщо Ви ще в пошуках курсів/шкіл англійської мови для своєї дитини, то ця підбірка буде для вас актуальною і корисною!
Літо, сонце, англійська
На запитання: «Хто хоче вивчити чи підтягнути англійську мову?» майже всі одноголосно відповідають: «Я». Так чому б не розпочати вже зараз?
Де дітям «підтягнути» англійську за літо в Києві
Уже наближається літо, у дітей починаються канікули, і батьки задаються питанням куди віддати дитину, щоб проведений час пройшов з користю.
Тренди у вивченні англійської мови цієї весни
Тренди у вивченні англійської мови цієї весни – це не просто вивчення англійської для себе, подорожей чи для кар’єрного зросту.
Англійська в подарунок
Якщо ви шукаєте подарунок для людини, яка закохана в англійську або потребує її вивчення – пропонуємо вам два безпрограшні варіанти: ПОДАРУНКОВИЙ СЕРТИФІКАТ в школу англійської та ГРАМАТИЧНИЙ БЛОКНОТ.
Англійська в найбільших містах України
Команда Englisher ділиться спостереженнями, чим відрізняються умови вивчення англійської мови в Києві та в інших містах-мільйонниках, таких як Харків, Дніпро, Одеса, Донецьк та Львів.
А знаете ли вы, что вы можете учить английский прямо у себя на работе? В офисе. На заводе. В салоне. В ресторане.
Як не помилитися при виборі курсів англійської мови в листопаді
Команда Englisher підготувала ряд корисних порад, як не помилитися при виборі курсів.
5 критериев выбора курсов английского языка
5 важных критериев выбора курсов английского языка от команды Englisher
Курси англійської мови для дітей та підлітків 2017
Де краще вивчати дітям англійську мову цієї осені?
Англійська вузького профілю
Англійська вузького профілю - це і туризм, і пошук нової роботи, і навчання, і підготовка до спеціальних програм...Список тут може бути дуже розгорнутим. Команда Englisher підібрала курси, де можна знайти саме ту англійську, яка вам потрібна!
English summer camps for kids and teens
Ми підготували підбірку англомовних літніх денних таборів в Києві та пропозиції виїзних англомовних таборів по Україні для ваших дітей.
Весняний «інтенсив» чекає на вас
Команда Englisher підготувала для вас підбірку шкіл, де ви можете розпочати своє навчання в квітні і вже влітку завершити весняний інтенсив!
Английский корпоративно – курсы для компаний
Английский язык в наше время применим в каждой компании, более того, компании не просто требуют от своих сотрудников знания языка, но и готовы их обучать.
Англійські дитячі табори на весняні канікули
Весняна пора приносить з собою не лише теплі сонячні дні, а й канікули! І тут перед батьками постає вибір: чи дозволити дитині релаксувати вдома, чи записати свою дитину в весняний англомовний табір.
Подарочные сертификаты на изучение английского – где приобрести и как преподнести
Удивите своих окружающих приятным и полезным подарком – сертификатом на изучение английского языка!
30 онлайн-тестів для встановлення свого рівня англійської
Щоб ви не плуталися у своєму рівні, пройдіть 2-3 тести із запропонованих, і ви будете знати, який у вас рівень англійської мови!
Де і як готують до здачі ЗНО та міжнародних екзаменів в найбільших містах України
Що це за екзамени? Як їх здати? Де до них готуються? Команда Englisher зробила підбірку таких екзаменів, а ще шкіл та курсів англійської мови, де готують до здачі усіх цих іспитів.
Обучение и стажировка за рубежом
Многие из нас учат английский с конкретной целью – выехать за границу на учебу или профессиональную стажировку. Команда Englisher подготовила для вас выборку школ, которые готовят и отправляют своих клиентов за границу.
Сколько стоит 1 астрономический час изучения английского в Киеве?
Команда Englisher сделала для вас самую объективную сравнительную диаграмму с ценами всех школ за 1 астрономический час изучения английского. Вам же остается только сделать выбор.
Стоимость 1 часа английского в Одессе, Львове, Харькове и Днепре
Команда Englisher сделала для вас сравнительную диаграмму с ценами всех школ за 1 астрономический час изучения английского по каждому из городов. Надеемся, это поможет вам в выборе СВОЕЙ школы английского.
Топ-10 порад, як обрати «свою» школу англійської
Англійська – це невидимий продукт, який не можна потримати в руках чи пощупати. Його не продають в пакеті чи на вагу по 100 гривень за кілограм. А от гроші, які ви витрачаєте, точно реальні.
Як «інтенсивно» провести літо в Одесі, Харкові, Дніпрі та Львові
Літо – час для вивчення англійської мови у вигляді короткотривалих, або ж їх ще називають «інтенсивних» курсів.
Проведи літо з розумом, або англійське інтенсивне літо
У цій аналітичній статті наведений перелік шкіл, які чекають саме на вас, щоб подарувати вам англійське інтенсивне літо. А вам залишається лише обрати ті курси, які вам будуть до вподоби та знаходитимуться поруч.
Дети и лето. Часть 3.  Англоязычные лагеря в Украине
Нашей сегодняшней миссией будет предоставить выборку англоязычных лагерей в Украине, где дети весело проведут каникулы и подтянут английский язык.
Дети и лето. Часть 2. Англоязычные лагеря за рубежом
Нашей сегодняшней миссией будет предоставить выборку англоязычных лагерей в европейских странах и США, где дети попутешествуют и подтянут английский язык.
Дети и лето. Часть 1. Дневные англоязычные лагеря
С наступлением лета у родителей болит голова, чем же занять своих детишек. Поэтому мы предоставляем выборку англоязычных дневных лагерей, где дети весело проведут часть лета и подтянут английский язык.
Травневі канікули – час дитячих англомовних таборів
Ми усі дуже любимо травневі свята, тож зробіть ці дні незабутніми для вашої дитини. Дозвольте провести час цікаво та корисно: разом з однолітками та в атмосфері розваг й англійської мови.
Чи можна вивчити англійську мову без викладача?
Сьогодні існує багато способів вивчення англійської мови. На ринку зараз найпопулярніший термін – це індивідуальний підхід і оригінальні розробки уроків англійської мови, де студент чи учень може самостійно розвивати свої знання і навички.
Учите английский в апреле
Хотите учить английский? Но не знаете, где и как начать именно сейчас? Мы вам поможем подобрать удобный для вас вариант, ведь на портале Englisher есть все о курсах.
Online-підтримка вашої англійської мови
Які курси пропонують можливість підтягнути або просто підтримати свою англійську, не виходячи з дому, не витрачаючи час на переїзди, а деколи навіть і не витрачаючи «ні копійки грошей».
ТОП подарунків для тих, хто вивчає англійську!
Топ ідей того, що ж можна подарувати такій людині (або ж собі) на свята та без приводів :)
Топ 10 інтенсивних курсів англійської в Києві
Найкращі пропозицій інтенсивного вивчення англійської мови. Все для тих, хто хоче вивчити англійську до Нового року.
Англійська для дітей в Києві
Чому і де дітям краще вчити англійську в Києві цієї осені: ціни, адреси, переваги.
Три відмовки не вивчати англійську цього літа
В вас є десять відмовок не вчити англійську цього літа, але ми зосередили увагу на трьох найпопулярніших. А ще зробили підбірку інтенсивів.
Цікава англійська для дітей цього літа: все про денні англомовні табори
Огляд денних англомовних таборів у Києві на літо 2015 року. Що? Де? Коли? і Скільки? Відповіді на усі питання про цікаве та корисне англомовне літо вашої дитини.
Ми - за інтенсивне вивчення англійської. А ви?
Спробувавши вивчати іноземну мову інтенсивно, ви вже не зможете відмовитись від неї ніколи. І ось чому...
Как учить английский в соц сетях. Часть 1
Если Вы просматриваете свою ленту в соц сети и не видите там ничего по английскому языку, пора менять ситуацию. Используйте соц сети с пользой для английского!
Чому саме вони в п'ятірці лідерів?
Хоча б раз на день ми отримуємо листа з питаннями типу «Чому саме ті п’ять шкіл є лідерами в рейтингах?» або «Як можна вплинути на рейтинг?» Цей аналіз ми присвятимо тому, чому пятірка лідерів рейтингів сьогодні виглядає саме так.
Сколько стоит английский в Киеве в новом 2015 году?
О ценах, предложениях, и о том, за что вы платите на курсах английского, читайте в нашем обзоре.
Зачем и где изучать английский интенсивно
Мы регулярно делаем обзоры интенсивных курсов английского. Встречайте очередной обзор!
Англійська для школярів - ІНТЕНСИВНИЙ курс
В осінньому семестрі вивчати англійську супершвидкими темпами зможуть діти 5-17 років, адже школа-клуб англійської мови «Грін Кантрі» пропонує інтенсивну програму вивчення англійської мови, а батькам - пишатись успіхами своїх дітей.
Где, когда и почем учить английский этой осенью
Back to School – назад в изучение английского! Do you speak English? Пришло время честно и уверенно отвечать Yes, I do! Да и не просто отвечать, а уметь завязать или продолжить интересный разговор.
Одесса: Интенсивное Английское Лето
Все интенсивы Одессы этим летом. Перед долгожданным отпуском можно интенсивно занятся английским языком. Курсы и школы английского языка в Одессе предлагают варианты интенсивного обучения на любой вкус!
Интенсивное английское лето в Киеве
Летом, конечно же, хочется отдохнуть. Но перед тем самым отпуском можно интенсивно занятся английским языком. Курсы и школы английского языка предлагают варианты интенсивного обучения на любой вкус!
Львів: влаштуйте дитині англійське літо
У Львові є достатньо мовних шкіл та організацій, які пропонують чудові альтернативи телевізору, комп’ютерним іграм та бездумним гулянням у дворах. Пропонуємо огляд англомовних дитячих літніх програм.
Готовы ли Вы к интенсиву?
На сегодняшний день потребностью становиться «английский быстро / ускоренно», «английский уже завтра». Школы адаптируются к таким запросам, и все чаще в рекламных объявлениях появляется слово «интенсив».
Школи ділової англійської мови в Києві
Шукаєте школу бізнес-англійської? Englisher підготував перелік шкіл англійської мови, які пропонують бізнес курс. Оберіть для себе підходящі умови.
Английский на праздники: как не забыть язык?
Englisher подготовил обзор ресурсов, предлагаемых школами английского языка, для дистанционного изучения.
Английский в группе или индивидуально - вот в чём вопрос!
Изучения английского языка как в группах, так и индивидуально, имеет свои преимущества и недостатки.
Харьков: английский для детей!
Найти школу английского для ребенка не так уж легко. Этот обзор поможет Вам в поисках.
Підготовка до  TOEFL, IELTS, BEC
Курси, що готують до іспитів, з оновленими цінами та умовами!
Все интенсивные курсы английского этим летом!
Если летом Вы решили подтянуть или значительно улучшить свой английский,
Де дітей навчають англійської мови, і як знайти “свою” мовну школу?
Як шукати мовну школу, на що звернути увагу, і якими бувають дитячі навчальні заклади, - із усим цим і спробуємо розібратися.
Самые дорогие курсы английского
Сейчас на рынке курсов английского языка работает огромное количество школ совершенно разного ценового диапазона. Поэтому когда пользователь выбирает, где именно учить английский, не в последнюю очередь он обращает внимание на цену.
Плюсы и минусы сетевых школ английского языка
Школы английского языка – очень популярное явление в наши дни. Их количество растет как грибы после дождя. И самое главное, что спрос на данный вид услуг не падает, а наоборот только растет.В связи с этим появляются сетевые школы.
Учим английский. Летние предложения.
На носу лето - пора не только отдыхать но и браться за свой английский. В этой статье вы найдете все летние предложения от школ английского языка в 4 городах Украины: Киеве, Харькове, Днепропетровске и Львове.
Как и почему мы считаем рейтинги
Рейтинги – вещь довольно спорная, не всегда объективная, а иногда просто противоречивая, но все же мы с удовольствием их просматриваем, обсуждаем, верим им или не очень.
Где живет английский?
Что делать, когда вы решили изучать язык? С чего начать? Первое, что приходит в голову - обратиться за помощью в Интернет. Но как найти то, что подходит именно вам?
Особенности изучения бизнес-английского
Бизнес-английский – один из самых востребованных курсов английского сегодня. Ведь поддерживая связи с иностранными коллегами, хочется говорить с ними на одном языке
Сертификат по английскому: где и как получить
Если вы решили учиться (или работать) в англоязычной стране, например в Британии или Австралии, то вам потребуются документы, подтверждающие высокий уровень владения языком этой страны. А для этого придется попотеть - сдать соответствующий экзамен.
Английский язык - где и как учиться?
В этой статье мы постараемся ответить на основные вопросы, возникающие у каждого, кто собирается учить иностранные языки за рубежом (и не только). Хотя здесь мы рассматриваем английский, то же самое можно сказать практически о любом другом языке.
Выставка «Высшее образование за рубежом – 2011»
8 и 9 октября киевский отель «Hyatt Regency» собрал под одной крышей представителей зарубежных университетов, колледжей и образовательных центров.
Як правильно обрати курси англійської мови
Сьогодні курси, напевно, найпопулярніша форма навчання іноземним мовам, зокрема англійської. Проте чим керуватися, обираючи школу англійської мови?
10 причин вивчати англiйську мову
Як Ви могли відмітити, серед іноземних мов англійська стоїть на першому місці і вже давно вийшла на міжнародний рівень. Сьогодні всюди використовується англійська мова — начання, бізнес, подорожі, наука, інтернет, фільми і т. д
Спрос на знание иностранных языков в Украине
Давно прошли времена, когда кого-то можно было удивить отличным знанием иностранного языка. Теперь это не повод для гордости, а жизненная необходимость.
Выбор курсов иностранных языков - советы юриста
В последнее время заинтересованность в изучении иностранных языков не только не уменьшается, а наоборот возрастает. В связи с этим нужно научиться правильно выбирать курсы английского языка.
Англійська в місті
Сьогодні проїхатися в метро і не дізнатися про ще одну школу/курси англійської мови просто неможливо. Часом аж в очах рябить від замислуватих логотипів, назв, що легко запам’ятовуються і так само легко забуваються, приблизно однакових умов і графіків.
Мовна завіса
Українська держава фактично залишається поза світовим інформаційним та комунікативним простором через незнання мови, якою сучасний світ розмовляє. Йдеться про володіння нацією англійською, яка уже кілька десятиліть має при собі означення «глобальна».