Літній інтенсив англійської в Києві і Харкові, Дніпрі, Львові і Запоріжжі

Літні курси англійської – це хороший спосіб не лише підготуватися до міжнародного іспиту або до поїздки за кордон в якості туриста, працівника або студента, але і відмінний час для навчання іноземних мов в цілому. Вивчення англійської мови влітку є відмінною стратегією, адже у нас більше вільного часу, гарна погода налаштовує на продуктивність, а літні мовні курси, як правило, інтенсивні і дають можливість покращити свої знання за максимально короткий термін. У інтернеті маса літніх мовних курсів по всьому світу пропонує активне підвищення рівня за рахунок практики спілкування з іноземцями і англомовного середовища. Але для вивчення англійської влітку не обов'язково кидати все і тут же збирати валізи до Англії – ми знайшли найкращі школи вашого міста, що пропонують літні курси англійської, тобто інтенсивне і якісне навчання без поїздки до іншої країни. Літні мовні курси подарують вам не лише знання, але і приємну атмосферу, нові знайомства і можливість попрактикувати в спілкуванні з носіями мови. 

Літні інтенсиви англійської в Києві

Project 12

Літні курси англійської мови з адаптивним графіком, який студент вибудовує сам і змінює за потреби. Навчання ділитися на уроки в групі і онлайн за інтерактивним підручником. 

Початок курсу: 3.06.

Тривалість: 1 рівень за 3 місяці.

Інтенсивність: 4 уроки на тиждень (2 в групі, 2 онлайн).

Ціна: ранкові заняття 1950 гривень, весь день 2250 гривень. 

Aloha

Літні мовні курси за методикою "Заговори швидко" підходять для тих, кого цікавить розмовна англійська мова. Навчання проходить без домашніх завдань і підручників, оскільки ці курси є виключно розмовними.

Початок курсу: кожного тижня.

Тривалість: 1 рівень за 6 тижнів.

Інтенсивність: 2 або 4 заняття на тиждень на вибір, по 75 хвилин.

Ціна: ранкові і денні групи 4200 грн, вечірні 5000 грн.

American English Center 

Можливість вивчати англійську мову на літніх мовних курсах не лише з кваліфікованими українськими викладачами, але і з учителями із США і Канади. Школа надає можливість групового навчання за авторською методикою AEC online, а також індивідуальні уроки. 

Початок курсу: 16, 17, 18 червня.

Тривалість: 1 рівень за 8 тижнів.

Інтенсивність: навчання від 1 до 28 годин на тиждень.

British Skylines

Літній інтенсив англійської в Києві з британськими і українськими викладачами в школі, яка є партнером лондонських центрів Regent, LSI і Malvern House.

Початок курсу: 3.06.

Тривалість: 1 рівень за 2 місяці.

Інтенсивність: 5 разів на тиждень, одне заняття 80 хвилин.

Ціна: 9000 грн.

Business Career

Школа пропонує літні мовні курси за комунікативною методикою вивчення ділової англійської мови з іноземними викладачами. 

Тривалість: 1 рівень – 7 тижнів.

Інтенсивність: 2 заняття на тиждень по 80 хвилин.

Ціна: 5000 гривень.

Easy School

Літні курси англійської мови. У програму навчання входить безліч різних методик, спрямованих на розвиток у студентів ентузіазму і інтересу до вивчення англійської мови літом за допомогою інтерактиву. 

Початок курсу: залежить від того, чи набралася група.

Тривалість: 1 рівень – 3 місяці.

Інтенсивність: 3 заняття на тиждень. 

Ціна: 2400 гривень за місяць.

Extra Education

Школа – партнер Cambridge University з командою викладачів, які пройшли тренінги від представників Cambridge University Press. Літній інтенсив англійської в Києві проводиться за комунікативною методикою в міні-групах.

Тривалість: 1 рівень – 2 місяці.

Інтенсивність: 3 рази на тиждень по 120 хвилин.

Ціна: 3800 гривень.

Cambridge Assessment English 

Літні курси англійської мови на основі Кембриджського університету за допомогою підручників Cambridge University Press. У команді викладачів носії мови.

Тривалість: 1 рівень – 2 місяці.

Інтенсивність: 3 рази на тиждень по 180 хвилин.

Ціна: 500 гривень.

Grade

Записавшись на курси цієї школи-партнера University of Cambridge і Educational Testing Service, ви отримуєте літні курси англійської з професіоналами із США, Великобританії і України, що мають сертифікати CELTA,  Delta, TESOL і TKT. 

Початок курсу: залежно від рівня англійської мови.

Тривалість: 28 занять.

Інтенсивність: 3 рази на тиждень.

Ціна: 6199 гривень.

Green Country

Школа англійської мови для дітей віком від 6 до 16 років. Літні курси англійської проводяться на основі "перевернутого уроку", коли учні готуються до заняття вдома онлайн, а на груповому відпрацьовують навички. Групи діляться за віком і рівнями. 

Початок курсу: 

6-11 років: 14.06; 17-27.06; 1-12.07; 15-26.07; 29.07-9.08; 12-23.08. 

11-16 років: 03-21.06; 12-31.08.

Тривалість: 2 тижні (6-11 років), 6 тижнів (11-16 років).

Інтенсивність: 4 години (6-11 років), 3 години (11-16 років).

Ціна: 3800 гривень (11-16 років), 3200 гривень (6-11 років).

Green Forest

Студенти проходять один рівень всього за 6 тижнів в групах з 8-12 людей. Літні курси англійської мови проходять на онлайн-платформі My Green Forest, яка включає домашнє завдання, інтерактивний підручник Notes By Green Forest і можливість записуватися на додаткові спецкурси. Можливість відвідувати групове заняття і займатися поза школою в онлайн режимі.

Початок курсу: по буднях з 24.06, по вихідних з 29.06.

Тривалість: 1 рівень – 6 тижнів.

Інтенсивність: по буднях 4 заняття на тиждень по 2 години 50 хвилин, по вихідних 5 годин 30 хвилин.

Ціна: 4800 гривень.

Live English

Літній інтенсив англійської в Києві за комунікативною методикою. Заняття проходять виключно англійською мовою для того, щоб студенти вчилися впевнено спілкуватися. Заняття проводиться за автентичними підручниками, які включають різні навчальні матеріали.

Початок курсу: 10.06, 15.07.

Тривалість: 5 тижнів. 

Інтенсивність: 2 рази на тиждень по 80 хвилин.

Ціна: 1600 гривень.

Manhattan School

Літній інтенсив англійської в Києві проходить в комунікативному режимі, дозволяючи учням постійно спілкуватися між собою і з викладачем англійською мовою. Граматичні правила у більшості випадків практикуються в розмовах. 

Початок курсу: залежить від набору студентів.

Тривалість: 5 тижнів. 

Інтенсивність: 3 рази на тиждень по 2 години.

Ціна: від 2850 гривень. 

Native English

Курси англійської мови в Києві на літо. Школа з англомовними викладачами, можливістю вибору бажаної інтенсивності уроків і гнучким графіком, який студент формує сам. 

Початок курсу: 15.07.

Тривалість: 4 місяці.

Інтенсивність: 4 заняття на тиждень по 1 годині.

Ціна: 6400 гривень.

Speak Well

Літні курси англійської мови в Києві – це можливість вивчити один рівень англійської мови всього за 2 місяці, при цьому маючи доступ до безкоштовних додаткових клубів англійської мови і навчання за підручником Pearson. 

Початок курсу: 24.07.

Тривалість: 2 місяці.

Інтенсивність: 3 рази на тиждень по 3 години.

Ціна: 2900 гривень.

Language Village

Літній інтенсив англійської в Києві пропонує комбіновану методику навчання: граматика і комунікація розподілені порівну. По суботах студенти мають можливість відвідувати розмовні клуби з носієм англійської мови безкоштовно.

Початок курсу: 10.06. 

Тривалість: 3 місяці.

Інтенсивність: 3 рази на тиждень по 2 години.

Ціна: ранкові і денні групи – 4500 гривень, вечірні – 6000 гривень.

Trinity Education Group

Бізнес-школа спрямована на підготовку студентів до зарубіжної співбесіди, роботи з іноземцями або для підвищення кваліфікації. 

Початок курсу: 03.06 – 10.06.

Тривалість: 3 місяці.

Інтенсивність: 24 заняття по 80 хвилин.

Ціна: від 4080 гривень.

Uniland

Літній інтенсив англійської в Києві для дітей за системою "2+1" – двічі на тиждень проводиться базове заняття і раз на тиждень проводиться розмовний урок. Групи з 3 до 8 людей формуються за віком і рівнями.

Початок курсу: 05.06.

Тривалість: 2 тижні або місяць.

Інтенсивність: 2 рази на тиждень по 3 години. 

Ціна: 2800 гривень – місяць, 1650 – 2 тижні.

Друзі

Літні курси англійської за комунікативною методикою в групі до 8 студентів. Від рівня Upper-Intermediate студенти можуть відвідувати розмовні клуби і спілкуватися з носіями англійської мови. 

Початок курсу: залежить від набору студентів.

Тривалість: 1 місяць.

Інтенсивність: 8 занять по півтори години.

Ціна: 1300 гривень.

Космополіт

Літній інтенсив англійської в Києві пропонує комунікативну методику навчання в групах з 3-7 людей, які дозволяють створити комфортну атмосферу для практики англійської мови. 

Початок курсу: залежить від набору груп.

Тривалість: 4 місяці.

Інтенсивність: 2 рази на тиждень по півтори години.

Ціна: 1200 гривень за місяць.

Літні курси англійської в Дніпрі

High time 

Вивчення англійської мови літом для рівнів Pre-Intermediate і Intermediate. Повторення лексики і граматики, практика спілкування, читання і аудіювання.

Початок курсу: залежить від набору груп.

Тривалість: 3 місяці.

Інтенсивність: 2 рази на тиждень по 120 хвилин.

Ціна: 1600 гривень за місяць.

Polyglot

Літні курси англійської для тих, хто ніколи не вивчав англійську мову або ж хоче покращити свої знання для повсякденного побутового спілкування. На заняттях студенти вивчають близько 2,5 тисяч нових слів, основні граматичні часи і вчаться говорити без мовного бар'єру.

Тривалість: 10 тижнів.

Інтенсивність: 3 рази на тиждень по 2 години.

YouSpeak

Літні курси англійської по буднях і у вихідні дні. Є можливість вибрати онлайн-навчання або спеціальні заняття для підготовки до міжнародних іспитів. Студентам також надається шанс вибрати додатковий курс для вивчення ще однієї іноземної мови абсолютно безкоштовно.

Початок курсу: щомісяця.

Тривалість: 4 тижні.

Інтенсивність: по буднях – заняття 4 дні на тиждень (понеділок, вівторок, четвер і п'ятниця) по 120 хвилин. По вихідних – 11:00-15:00.

Ціна: 4200 гривень.

Green Forest

Літні курси англійської по вихідних і буднях для тих, хто хоче максимально прискорено пройти один рівень англійської. У вартість за семестр входить доступ до інтерактивного онлайн-підручника і онлайн-платформи My Green Forest, через яку студенти можуть записуватися на додаткові спецкурси.

Початок курсу: літній інтенсив по будніх з 24.06, по вихідних днях з 29.06.

Тривалість: 6 тижнів.

Інтенсивність: по буднях 4 рази на тиждень по 2 години 50 хвилин, у вихідні 5 годин 30 хвилин.

Ціна: 3900 гривень.

Літні мовні курси у Львові

HighLight

Інтенсивний курс для студентів, які хочуть покращити свої знання англійської мови за загальною програмою вивчення. Групове заняття з 4-8 людей для школярів, студентів і дорослих.

Тривалість: 2,5 або 3 місяці.

Інтенсивність: 2 рази на тиждень по 3 години або 3 рази на тиждень по 1,5 години.

Ціна: 2300 + підручники.

International House

Мережа світових шкіл International House World Organisation пропонує навчання за комунікативною методикою навчання в невеликих групах студентів або індивідуально.

Початок курсу: липень і серпень.

Тривалість: 1 місяць.

Інтенсивність: 4 рази на тиждень по 2 години.

Ціна: 3360 гривень.

Language Step

Літні курси англійської в центрі Львова за комунікативною методикою. Студентам пропонуються різні варіанти навчання: індивідуальне, в міні-групах або в звичайних групах з 10 людей.

Початок курсу: 12 червня.

Тривалість: 2 місяці.

Інтенсивність: одне заняття 80 хвилин.

Ціна: 1700 гривень.

LifeStyle

Літні курси англійської в мовному середовищі. У школі є власний розмовний клуб LifeStyle Club, який дозволяє учням спілкуватися на різні теми в групах і з носіями мови.

Початок курсу: 10 липня.

Тривалість: 2 місяці.

Інтенсивність: 4 уроки на тиждень (пн – чт) по 1,5 години.

Ціна: 3900 гривень.

My Choice

Літні мовні курси для дітей. Групи діляться за віком: 5-6 років, 7-9 років, 10-12 років. А також курс підготовки до ЗНО для учнів 11 класів і група для підлітків 13-15 років. На занять дітей навчають граматики, поповнюють словниковий запас і вчать спілкуватися англійською.

Набір курсу: 1.07 – 12.07, 15.07 – 26.07, 29.07 – 09.08.

Тривалість: 2 тижні.

StepUp

Літній інтенсив розмовної англійської. Заняття базується виключно на спілкуванні, без поглиблень в граматику. 

Початок курсу: 10 червня.

Тривалість: 2 місяці.

Інтенсивність: 3 уроки на тиждень по 2 години.

Ціна: 3900 гривень.

Green Country

Літній інтенсив англійської в Києві, Харкові і у Львові. Початок курсу: 

6-11 років: 14.06; 17-27.06; 1-12.07; 15-26.07; 29.07-9.08; 12-23.08. 

11-16 років: 03-21.06; 12-31.08.

Тривалість: 2 тижні (6-11 років), 6 тижнів (11-16 років).

Інтенсивність: 4 години (6-11 років), 3 години (11-16 років).

Ціна: 3200 гривень.

Green Forest

Літній інтенсив англійської в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові.

Початок курсу: літній інтенсив по буднях з 24.06, по вихідних днях з 29.06.

Тривалість: 6 тижнів.

Інтенсивність: по буднях 4 рази на тиждень по 2 години 50 хвилин, по вихідних урок триває 5 годин 30 хвилин.

Ціна: 3900 гривень.

Курси англійської в Харкові цього літа

English Who

Літні мовні курси: стандартні й інтенсивні. Будучи студентом школи, можна відвідувати різні івенти для практики англійської мови.

Початок курсу: залежить від набору груп.

Тривалість: 3,5 місяці.

Інтенсивність: стандартний курс 2 рази на тиждень по 90 хвилин, інтенсив 3 рази на тиждень по 90 хвилин.

Ціна: стандарт 3800 гривень, інтенсив 4500 гривень.

English Yes

Літні мовні курси з українськими викладачами і носіями мови з Великобританії, США і Австралії. Навчання проходить за авторською програмою, яка базується на закріпленні граматики за допомогою розмовної практики і виконання завдань на інтерактивній платформі.

Початок курсу: залежить від набору груп.

Тривалість: 6 тижнів.

Інтенсивність: 5 разів на тиждень: 2 speaking, 2 grammar і 1 listening.

Ціна: 3000 гривень.

EuroSchool

Вивчення англійської мови літом в групі і самостійно на інтерактивній онлайн-платформі. Також студенти можуть вибрати індивідуальне інтенсивне навчання.

Початок курсу: залежить від локації філії.

Тривалість: 3 місяці.

Інтенсивність: 3 рази на тиждень по 2 години, індивідуальний урок – 60 хвилин.

Ціна: від 2000 гривень. Індивідуальні заняття 200 гривень за урок.

HotSpot

Літні курси англійської мови для студентів від рівня B1, які базуються виключно на спілкуванні в групі. Окрім розмовного курсу, є комплексна програма для початківців, комплексний курс, що складається з граматики і комунікації.

Початок курсу: залежить від рівня.

Тривалість: 4 тижні.

Інтенсивність: розмовний курс 2 рази на тиждень по 2 години, звичайний 3 рази на тиждень по 1,5 години.

Ціна: розмовний курс 6000 гривень, звичайний 4500.

Ilingua

Вивчення англійської мови літом для початківців. Комплексне навчання граматики і комунікації.

Початок курсу: 5.06.

Тривалість: 3 місяці.

Інтенсивність: 3 рази на тиждень по 1,5 години.

Ціна: 1800 гривень.

Interlink

Школа пропонує літні мовні курси, де на уроках студенти поповнюють свій словниковий запас, вчаться спілкуватися і вивчають граматичні правила, які практикуються, в основному, в розмові.

Початок курсу: залежить від набору груп.

Тривалість: 2,5 місяці.

Інтенсивність: 3 рази на тиждень по 2,5 години.

Ціна: 3750 гривень.

International House

Літні мовні курси в школі, яка є частиною Всесвітньої Організації International House і спрямована на навчання англійської мови, підготовку студентів до міжнародних іспитів і підготовки викладачів.

Тривалість: від 3-х місяців.

Інтенсивність: заняття триває 1,5 години.

Ціна: 1600-2000 гривень за місяць.

Language Planet

Школа пропонує низку літніх курсів англійської мови: інтенсивний, діловий, розмовний клуб і підготовка до ЗНО. Навчання проходить за комунікативною методикою і дозволяє студентам навчитися говорити англійською в короткі терміни. Літній інтенсив в Києві дає можливість записатися на спеціальний розмовний курс для мандрівників.

Початок курсу: середина червня.

Тривалість: 1 місяць.

Інтенсивність: 3 рази на тиждень по 1,5 години.

Ціна: від 1400 гривень.

Lingvo Classic

Літній мовний розмовний курс, без поглиблення в граматику для тих, хто хоче навчитися вільно говорити англійською за короткий строк.

Початок курсу: 10 число кожного місяця.

Тривалість: 1 місяць.

Інтенсивність: 3 рази на тиждень по 1,5 години.

Ціна: 3120 гривень.

Nickname

Літні мовні курси в групах до 8 людей за комунікативною методикою.

Початок курсу: залежить від набору груп.

Інтенсивність: 2 заняття на тиждень по 1,5-2 години.

Ціна: вечірні групи 1400 гривень за місяць, денні 1500 гривень за місяць.

Present Simple

Літні мовні курси з презентаціями на уроках в стилі TED Talks і бізнес-проєктів, заняття з носієм мови, індивідуальна допомога викладача і ефективне граматичне заняття.

Початок курсу: залежить від набору груп.

Тривалість: 8 тижнів.

Інтенсивність: 3 рази на тиждень по 120 хвилин.

Smarty

Літній інтенсив англійської за системою "2 учителі" – можливість займатися з двома професіоналами. Вивчення ділової комунікації, листування і мови для подорожей. Усе заняття проходить виключно англійською мовою.

Початок курсу: 3.06.

Тривалість: 12 тижнів.

Інтенсивність: 4 години на тиждень.

Ціна: 3000 гривень.

Talk Easy

Літня мовні курси для досягнення максимального результату в короткі терміни. Вивчення лексики, граматики і комунікації. 

Початок курсу: 10.06.

Тривалість: 5 тижнів.

Інтенсивність: 3 рази на тиждень по 90 хвилин.

Ціна: 2400 гривень.

Unilang

Літній мовний курс розрахований на 2 місяці, який допоможе вивчити англійську мову в короткі терміни. У школі впроваджений індивідуальний підхід викладача до кожного студента, є можливість відвідувати розмовні клуби і практикувати свою мову.

Початок курсу: залежить від набору груп.

Тривалість: 2 місяці.

Інтенсивність: 2 рази на тиждень по 4 години.

Ціна: 5400 гривень.

Language Club

Літні мовні курси школи діляться на розмовний курс, граматичний і комплексний. У вартість входять підручники і можливість відвідувати додаткові спецкурси.

Початок курсу: 7 червня стандарт, 6 червня граматичний курс, 10 червня розмовний.

Тривалість: 3 місяці. 

Інтенсивність: 3 рази на тиждень по 2 години.

Ціна: розмовний і граматичний курс 1150 грн, стандартний 4000 гривень.

Green Country

Початок курсу: 

6-11 років: 14.06; 17-27.06; 1-12.07; 15-26.07; 29.07-9.08; 12-23.08. 

11-16 років: 03-21.06; 12-31.08.

Тривалість: 2 тижні (6-11 років), 6 тижнів (11-16 років).

Інтенсивність: 4 години (6-11 років), 3 години (11-16 років).

Ціна: 3200 гривень.

Green Forest

Початок курсу: літній мовні курси по буднях з 24.06, по вихідних днях з 29.06.

Тривалість: 6 тижнів.

Інтенсивність: по буднях 4 рази на тиждень по 2 години 50 хвилин, по вихідних урок триває 5 годин 30 хвилин.

Ціна: 3900 гривень.

Літні курси англійської мови в Запоріжжі

HeadWay

IT-англійська, корпоративна, індивідуальна, бізнес-англійська і в міні-групах з 4-8 осіб. Також можна підготуватися до міжнародних іспитів і ЗНО.

Інтенсивність: 2-3 рази на тиждень по 60 хвилин.

Ціна: від 230 гривень за урок.

Проведіть літо продуктивно – вивчіть англійську мову за короткий період, отримайте нові знайомства і створіть найкращі спогади.

Курси англійської мови для дітей влітку 2022

Наразі українські приватні школи активно готуються до літа, незважаючи на те, що  інші бізнеси, потерпають від війни. Набір на навчання стартував у травні, і нова хвиля почнеться з 1 червня.

Найкращі способи швидко вивчити англійську: відгуки студентів і викладачів

Дієві поради, що допомагають швидко вивчити базову англійську дорослим і дітям

Як краще вчити англійську мову: онлайн або офлайн

Чи може вивчення англійської мови онлайн конкурувати з офлайн-форматом?

Вартість онлайн - курсів англійської мови

Як обрати курс вивчення англійської мови, щоб отримати хороші знання за доступною ціною?