Найкращі способи швидко вивчити англійську: відгуки студентів і викладачів

Сучасна людина прагне все робити швидко, інакше хтось інший обійде її на кар'єрних сходах. У тому числі люди прагнуть швидко вчити іноземні мови. Якщо для вас це також актуально – читайте цю статтю, в якій ми описали найбільш дієві поради, що допомагають швидко вивчити базову англійську – дорослим і дітям. Відгуки студентів і викладачів підтверджують, що ці поради дійсно працюють. 

Як швидко вивчити розмовну англійську: відгуки 

Найшвидшим способом вивчити іноземну мову є спеціальні курси. В такому випадку студенту не доводиться самостійно підбирати і структурувати матеріал для кожного заняття, а також розбиратися в правилах. Всі ці завдання лягають на плечі викладачів. До того ж курси іноземних мов допомагають краще організовуватися, не пропускати заняття, дозволяють багато спілкуватися. Згідно з відгуками, такий підхід і веде до швидкого оволодіння англійською мовою.

Найкращі способи швидко вивчити англійську: відгуки студентів і викладачів

Поради і відгуки досвідчених викладачів допоможуть швидше опанувати іноземну 

Наводимо й інші поради, які допомагають швидко вивчити основи англійської – відповідно до відгуків. 

1. Читання книг англійською 

Завантажте на телефон додаток-словник, де ви будете швидко перевіряти транскрипцію, значення і переклад незнайомих слів, а також їх вживання в контексті. 

2. Перегляд фільмів в оригіналі 

Захопившись сюжетом, ви зможете легко вивчити нові слова і фрази англійською мовою. Якщо ваша мета – швидко і просто вивчити англійську мову для дітей, тоді фільми замініть дитячими мультфільмами. 

3. Більше спілкування

Відгуки студентів стверджують, що швидко опанувати мову можна завдяки зануренню в мовне середовище. Якщо ваші друзі англомовні, у вас просто не залишиться іншого виходу. 

Як швидко вивчити англійську мову для дітей? 

Діти зможуть вивчити англійську, якщо процес навчання буде організовано в ігровій формі. Важливо, щоб кожне заняття подобалося дітям, тоді вони будуть запам'ятовувати мову мимоволі – просто тому, що так говорить улюблений персонаж або так співається у веселій пісеньці. Але чим старші діти, тим складнішими мають бути уроки. Підліткам не завадять наведені вище рекомендації для швидкого вивчення мови. 

Поради, як швидко вивчити англійську 

Ось ще дві цінні поради, які гарантовано допоможуть швидко опанувати нову мову (в тому числі дітям). Перша – це інтенсивні курси. Згідно з відгуками, вони дуже добре занурюють в мовне середовище, оскільки студентам доводиться займатися як мінімум чотири рази на тиждень плюс виконувати домашні завдання. Друга порада – це участь у розмовних клубах. Там ви суттєво поліпшите розмовну мову і поборете страх говорити англійською на будь-які теми.

Світлана Федорчук

Курси англійської мови для дітей влітку 2022

Наразі українські приватні школи активно готуються до літа, незважаючи на те, що  інші бізнеси, потерпають від війни. Набір на навчання стартував у травні, і нова хвиля почнеться з 1 червня.

Найкращі способи швидко вивчити англійську: відгуки студентів і викладачів

Дієві поради, що допомагають швидко вивчити базову англійську дорослим і дітям

Як краще вчити англійську мову: онлайн або офлайн

Чи може вивчення англійської мови онлайн конкурувати з офлайн-форматом?

Вартість онлайн - курсів англійської мови

Як обрати курс вивчення англійської мови, щоб отримати хороші знання за доступною ціною?