Вартість онлайн - курсів англійської мови

Одним із найвідповідальніших завдань людини, яка хоче вчити мову онлайн, є вибір курсу. На перший погляд всі курси можуть здаватися однаковими, проте ціна у них чомусь відрізняється. Що впливає на ціноутворення онлайн - курсів? Як обрати курс для вивчення англійської мови, щоб отримати хороші знання за доступною ціною? Де шукати відгуки реальних студентів? Якщо ці питання актуальні для вас, обов'язково прочитайте нашу статтю. 

Вартість онлайн - курсів англійської мови

Позитивні відгуки – найкращий доказ якості навчання 

Скільки коштують онлайн - курси англійської мови? 

Ціна на онлайн - курси коливається від 500 до 2000 гривень за один навчальний місяць. Тому щоб вибрати для себе відповідний варіант, рекомендуємо вибирати не за вартістю, а за наповненням. Уважно прочитайте опис курсу і дізнайтеся, для кого він призначений, які теми ви будете розглядати, наскільки інтенсивним є навчання. Обираючи курси, не полінуйтеся знайти тих людей, хто вивчав англійську мову онлайн, попросити відгуки і на їх підставі зробити власні висновки. 

При цьому обов'язково врахуйте, що вчитися онлайн коштує трохи дешевше, ніж офлайн. Подібну відмінність обгрунтовано тим фактором, що для онлайн - занять школі не доводиться оплачувати оренду приміщень. 

Наводимо також список найбільш важливих факторів, які впливають на вартість онлайн - курсів вивчення англійської мови. 

1. Кількість студентів у групі 

Чим менше група, тим вище вартість курсу. Але врахуйте, що в маленьких групах вчитися зручніше. Невелика кількість студентів дозволяє викладачеві англійської мови приділяти їм більше часу. 

2. Тривалість і інтенсивність курсу 

Найчастіше щомісячна вартість тривалих курсів, які проходять онлайн, набагато менша за вартість коротких. Що провокує таку різницю? Той факт, що короткі онлайн - курси зазвичай проходять інтенсивніше – включають велику кількість занять протягом тижня, кожне заняття може тривати по 2 години. Тому вивчаючи питання, скільки коштують онлайн - курси англійської мови, обов'язково перевіряйте, скільки зустрічей на тиждень вони передбачають. 

3. Успішність і затребуваність мовної школи 

Школа, яка вкладає в рекламу дуже багато грошей, буде прагнути повернути вкладення підвищенням вартості занять. Тому навчання в найбільш розкручених навчальних закладах не завжди виправдане. З іншого боку, великі школи дорожать своєю репутацією. Якщо вам доступне онлайн - навчання, ви можете обрати будь-яку мовну школу, не прив'язуючись до локації. 

Хто вчив англійську онлайн: відгуки 

Відгуки є найбільш достовірним джерелом інформації про мовні курси. Люди, які вчили англійську, можуть залишати свої коментарі безпосередньо на сайті школи, а також на GoogleMaps, в соціальних мережах і на сайтах із відгуками. Ймовірно, люди, які вчили мову онлайн, знайдуться й у вашому оточенні. Розпитайте друзів про їхні враження і досягнення у вивченні англійської мови, щоб вибрати для себе ідеальну  школу. 

Світлана Федорчук

Курси англійської мови для дітей влітку 2022

Наразі українські приватні школи активно готуються до літа, незважаючи на те, що  інші бізнеси, потерпають від війни. Набір на навчання стартував у травні, і нова хвиля почнеться з 1 червня.

Найкращі способи швидко вивчити англійську: відгуки студентів і викладачів

Дієві поради, що допомагають швидко вивчити базову англійську дорослим і дітям

Як краще вчити англійську мову: онлайн або офлайн

Чи може вивчення англійської мови онлайн конкурувати з офлайн-форматом?

Вартість онлайн - курсів англійської мови

Як обрати курс вивчення англійської мови, щоб отримати хороші знання за доступною ціною?