Як краще вчити англійську мову: онлайн або офлайн

Гостра необхідність змусила більшість людей спробувати навчання і роботу онлайн. Але при цьому багато хто продовжує сумніватися, що вивчення англійської мови онлайн може конкурувати з офлайн-форматом. Може здатися, що воно підійде тільки людям з високим рівнем знання мови. 

Як краще вчити англійську: онлайн або офлайн? 

Як не дивно, але відповідь на це питання до банальності проста: обидва варіанти гарні. Тому ви точно нічого не втратите, якщо почнете вивчати англійську мову в звичайній офлайновій мовній школі. І точно зможете отримати такі ж знання, якщо почнете вчитися онлайн. Різниця полягає лише в тому, що для офлайн-навчання вам доведеться регулярно відвідувати мовну школу, але зате ви зможете особисто бачитися з викладачем та іншими студентами. Якщо вважаєте, що краще вчити мову онлайн – зможете заощадити час.

Як краще вчити англійську мову: онлайн або офлайн

Перш ніж почати вчити англійську, слід перевірити рівень знань мови 

Оскільки вчити англійську мову через онлайн-ресурси ми стали відносно недавно, наведемо ще кілька переваг такого підходу в порівнянні з офлайн-навчанням. 

1. Школа просто у вас вдома 

На відміну від офлайн-формату, вчитися онлайн простіше. Ви зможете бути вдома в затишній і спокійній атмосфері, що дозволить краще зосередитися на матеріалі, менше боятися осуду, оцінок, критики. 

2. Займайтеся з будь-якої точки світу 

Завдяки інтернету ви не пропустите жодного заняття, навіть якщо перебуватимете в іншій країні. При цьому подорожі допоможуть перевірити рівень володіння англійською мовою, онлайн-навчання – підтягнути його. 

3. Обирайте школу незалежно від міста проживання 

Досі вагаєтесь, краще вчити англійську онлайн або офлайн? Тоді врахуйте той факт, що онлайн можна вчитися навіть у тих мовних школах, які розміщені в інших містах. Також онлайн простіше знайти групу за своїм рівнем знань англійської мови. 

Як перевірити рівень володіння англійською мовою онлайн? 

Перевірити рівень знань можна за допомогою інтернету – для цього достатньо ввести в пошуковому рядку відповідний запит. Але щоб отримати дійсно компетентну оцінку, рекомендуємо проходити перевірку рівня мови в онлайн- або офлайн-школах. Практично всі школи проводять такі перевірки безкоштовно, оскільки рівень англійської студента дозволяє їм зрозуміти, до якої групи можна розподілити людину. Тест на рівень знань займає близько 20-30 хвилин разом із перевіркою навичок говоріння. 

Світлана Федорчук

Курси англійської мови для дітей влітку 2022

Наразі українські приватні школи активно готуються до літа, незважаючи на те, що  інші бізнеси, потерпають від війни. Набір на навчання стартував у травні, і нова хвиля почнеться з 1 червня.

Найкращі способи швидко вивчити англійську: відгуки студентів і викладачів

Дієві поради, що допомагають швидко вивчити базову англійську дорослим і дітям

Як краще вчити англійську мову: онлайн або офлайн

Чи може вивчення англійської мови онлайн конкурувати з офлайн-форматом?

Вартість онлайн - курсів англійської мови

Як обрати курс вивчення англійської мови, щоб отримати хороші знання за доступною ціною?