Yappi Corporate в Харкові

Yappi Corporate – це єдина спеціалізована школа корпоративної англійської та входить до найбільшої мережі шкіл англійської – Green Forest Family. Наші клієнти – це великі і малі компанії України та світу.
17 років ми допомагаємо бізнесу долати мовні бар'єри. Послідовно. Технологічно. Невимушено. Допоможемо і вашій компанії.
Вже більше 38 тисяч студентів більше не плутають у розмові “Advertisement” та “Advertising”, а близько 200 викладачів спілкуються зі своїми студентами у групових чатах.

Чому Yappi?
Організовуємо навчання будь-якої кількості співробітників на вашій території та онлайн
Викладаємо за методом гібридного навчання, інтервального повторення та перевернутих класів
Надаємо персонального менеджера та методиста, які супроводжують ваш проект навчання
Знайомство студентів з Yappi починається із визначення рівня англійської кожного, призначення менеджера та методиста, а далі йде слідом розподіл у групи та підбір програми навчання. Для кожної групи надається досвідчений викладач.

Все навчання проходить на інтерактивній платформі yCloud, що вміщує в себе особистий кабінет студента, цифровий підручник yBook, всі відео та аудіоматеріали, а також контролює процес навчання студента. По суті, це весь проєкт англійської в одному місці.
Серед особливостей yCloud – доступ до безкоштовних спікінг клубів та індивідуальних занять, моніторинг стану навчання та прогресу студентів, можливість заморозити навчання, персональний чат із менеджером, звітність.
Живий підручник yBook – це регулярні оновлення контенту актуальними світовими подіями, можливість проходити пропущені заняття самостійно. Розроблений згідно стандартів CEFR. Індивідуальне налаштування програми.

А щодо методик?
Перевернуті класи - Flipped classes - заняття «перевертаються» і студент проходить підготовлені у застосунку навчальні матеріали перед заняттям, а не робить банальну домашку після кожного уроку.
Система інтервального повторення. Метод програмного повторення вивченого матеріалу якраз в той момент, коли ви ось-ось готові його забути.
Гібридний формат навчання. Можливість займатися як очно із викладачем, так і самостійно за програмою курсу у застосунку.

Що ще? Так, вхідне тестування – безкоштовне, як і перший пробний урок. Заняття проходять на платформі Zoom, інтегрованій у yCloud.

Мені цікаво
програми навчання
Семестр Графік Ціна (місяць) Ціна (семестр)
Корпоративне навчання 6 міс. 2 зан./ тиждень 15400 грн 92400 грн
Рейтинг школи
Запити в Google 490 балів 9 місце
Відгуки - -
Instagram 17130 балів 8 місце
Facebook 17000 балів 5 місце
Адреси

Консультація за телефоном,

0 Відгуки

Залишилося символів: ({{500 - comment.length}})

Як швидко вивчити англійську, навчаючись самостійно або на курсах

Розглядаємо способи, як швидко вивчити англійську: що сповільнює та прискорює цей процес.

Самостійне вивчення англійської на EdTech платформі Booyya

Ми розповімо вам про справжню знахідку – онлайн-маркет курсів англійської за вашими інтересами Booyya.

Курси іноземних мов і критерії їх вибору

Яких послуг вам варто очікувати від курсів іноземних мов і як їх легко обрати?

Англійська для подорожей – лексика та поради з вивчення

Важливо зосередитися на меті, розробити план регулярних занять і визначити пріоритетні теми