Підтягуємо розмовну англійську для подорожей

Підтягнути розмовну англійську для тих, хто багато подорожує, – пріоритет №1. Знання мови в більшості країн світу допоможе швидше зорієнтуватися на місцевості, познайомитися з цікавими людьми, дізнатися багато нового. Якщо ж виникнуть проблеми в аеропорту або вже всередині країни – без англійської не обійтися. А щоб не змарнувати час і гроші даремно, почитайте про вибір курсів для поліпшення рівня розмовної англійської

Як перевірити рівень розмовної англійської? 

Найпростіший спосіб перевірити рівень розмовної англійської мови – відвідати школу іноземних мов і скласти відповідний тест. Професійні викладачі точно визначать ваш рівень. В мережі ви також можете знайти тести. Така перевірка менш точна, ніж від професійних екзаменаторів, але дасть уявлення про рівень володіння мовою перед подорожжю. 

Як підтягнути розмовну англійську для тих, хто багато подорожує? 

Щоб швидко підтягнути розмовну англійську, важливо зосередитися на меті, розробити план регулярних занять і визначити пріоритетні теми. Англійська для подорожей не вимагає знання складних бізнес-тем або ідеального володіння граматикою, для старту буде достатньо загальних знань. Підтягнути іноземну мову можна різними способами. Знайдіть для себе хороші мовні курси або викладача. Впевнені в своїх силах і посидючості? Займайтеся самостійно, відвідуйте різні мовні заходи і розмовні клуби.

Підтягуємо розмовну англійську для подорожей

Багато практики – найкращий спосіб швидко підтягнути англійську для подорожі 

  • Курси англійської мови 

Найбільш ефективним і швидким способом підтягнути розмовну англійську для подорожей будуть хороші курси. Оберіть загальну програму, а викладачі направлять вивчення в потрібному напрямку. Англійську мову підтягнути на курсах набагато простіше, практикуючись щоуроку з декількома людьми. Програма курсів зазвичай розробляється за рівнями складності і за принципом снігової кулі. Знання будуть накопичуватися без особливих зусиль. Регулярні заняття в поєднанні з самостійною роботою в стислі терміни підтягнуть розмовну англійську. 

Курси – не найдешевший варіант вивчити мову, але матеріальна мотивація спрацює на вашу користь. Заплачені гроші – це непоганий стимул не пропускати заняття. 

  • Репетитори 

Перевагою занять з репетитором буде час, присвячений вам на уроці. Вся увага на занятті зосереджена на вас. Обравши хорошого викладача, ви будете швидко і помітно прогресувати. З мінусів – вартість репетиторів зазвичай значно вища за курси. Також для подорожей важливо мати практику розмовної англійської з різними людьми, щоб розуміти акценти, швидкість мовлення та інші особливості. Тому занять з репетитором може бути мало, варто додатково відвідувати розмовні клуби або спілкуватися в соціальних мережах. 

  • Самостійне вивчення 

Підтягнути англійську для подорожей можна і самостійно. Займайтеся за різними підручниками і на онлайн-платформах. Фільми та книги допоможуть набрати необхідний лексичний запас. А для розмовної англійської достатньо знайти співрозмовника в мережі або відвідувати розмовні клуби. Цей спосіб вивчити мову вимагає жорсткої самодисципліни і зусиль, але мінімум витрат. 

Олена Задворна

Курси англійської мови для дітей влітку 2022

Наразі українські приватні школи активно готуються до літа, незважаючи на те, що  інші бізнеси, потерпають від війни. Набір на навчання стартував у травні, і нова хвиля почнеться з 1 червня.

Найкращі способи швидко вивчити англійську: відгуки студентів і викладачів

Дієві поради, що допомагають швидко вивчити базову англійську дорослим і дітям

Як краще вчити англійську мову: онлайн або офлайн

Чи може вивчення англійської мови онлайн конкурувати з офлайн-форматом?

Вартість онлайн - курсів англійської мови

Як обрати курс вивчення англійської мови, щоб отримати хороші знання за доступною ціною?