Як швидко вивчити й розвинути розмовну англійську мову

Коли є мета, немає нічого неможливого. Звичайно, швидко вивчити розмовну англійську мову без зусиль, домашніх завдань і роботи над собою не вийде, але регулярний систематичний підхід і бажання допоможуть вийти на новий рівень. 

Щоб вивчити розмовну англійську мову швидко й ефективно, оберіть хороші курси і багато практикуйтеся. Пасивне вивчення мови за фільмами або книгами не дасть необхідних результатів, але буде хорошим доповненням до основних занять. А отримані знання намагайтеся одразу переводити в активний запас, тобто використовуйте на практиці. 

Як швидко вивчити розмовну англійську мову? 

Розвивати розмовну англійську важливо з перших занять. Швидко заговорити іноземною мовою без практики неможливо. Не бійтеся помилятися. Беріть приклад із дітей. Міф про те, що в дитинстві вчити іноземні мови легше, пішов від того, що діти не бояться помилятися. Вони вчать англійську мову за принципом рідної, від простого до складного, роблять помилки, але продовжують говорити, не звертаючи уваги на те, що про них подумають інші. Вас виправляють? Не приймайте близько до серця! Подякуйте і запам'ятайте, адже вчитися на своїх помилках набагато ефективніше. А вчити розмовну англійську можна декількома способами.

Як швидко вивчити і розвинути розмовну англійську мову

Практикуйте розмовну англійську з перших занять 

1. Мовні курси 

Вчити розмовну англійську мову швидше за все на курсах. У вас одразу будуть співрозмовники, підібрана програма, яка відповідає вашому рівню володіння мовою, і наставник, який виправить і направить. Підбирайте школу з комунікативним підходом. Так всі отримані знання ви навчитеся застосовувати на практиці, розмовна англійська буде вдосконалюватися на кожному новому занятті. Не ігноруйте вправи та можливість ставити запитання на курсах, беріть активну участь в обговореннях і вчіться висловлювати свої думки з різних питань. 

2. Розмовні клуби 

Вивчаючи англійську мову на курсах, з репетитором або самостійно, спробуйте відвідати розмовні клуби. Так ви вийдете із зони комфорту і швидко подолаєте мовний бар'єр. Такі клуби часто організовують на базі мовних шкіл та інших навчальних центрів. Знайти розмовні клуби за інтересами можна й онлайн. Не виходячи з дому, ви поринете в англомовну атмосферу. Для більшого ефекту підготуйтеся перед зустріччю. Подивіться кілька відео за темою обговорення, вивчіть необхідну нову лексику. Можна знайти цікаві статті, за допомогою яких ви поповните лексичний запас. В ході обговорень пробуйте використовувати нову вивчену лексику, беріть участь у дискусіях. 

3. Читання вголос 

Поставити вимову і вдосконалити розмовну англійську можна і без співрозмовника. Читання вголос допоможе швидко підтягнути ваш рівень. Візьміть за правило щодня по 10-15 хвилин читати вголос цікаву книгу, статтю або блог. Ставтеся до цього заняття, як до спорту. Регулярно розвивати артикуляцію в іноземній мові не менш важливо, ніж качати м'язи в спортзалі. Займаючись щодня, ви швидко відчуєте результат. 

Олена Задворна

Курси англійської мови для дітей влітку 2022

Наразі українські приватні школи активно готуються до літа, незважаючи на те, що  інші бізнеси, потерпають від війни. Набір на навчання стартував у травні, і нова хвиля почнеться з 1 червня.

Найкращі способи швидко вивчити англійську: відгуки студентів і викладачів

Дієві поради, що допомагають швидко вивчити базову англійську дорослим і дітям

Як краще вчити англійську мову: онлайн або офлайн

Чи може вивчення англійської мови онлайн конкурувати з офлайн-форматом?

Вартість онлайн - курсів англійської мови

Як обрати курс вивчення англійської мови, щоб отримати хороші знання за доступною ціною?